מלצרית שצועדת 4 שעות לעבודה וממנה מקבלת רכב חדש מזוג נדיב

מלצרית במסעדת Denny’s שצועדת יותר מ-22 ק״מ לעבודה וממנה מקבלת את הפתעת חייה מלקוח שהיא מגישה לו את ארוחת הבוקר – רכב חדש.

אדריאנה אדוארדס מגלבסטון, טקסס, חוסכת כל שקל כדי לקנות לעצמה רכב. אבל עד שהיא תוכל להרשות לעצמה אחד, אין לה ברירה אלא לצעוד לעבודה במשך 4 שעות מדי יום.


״יש לי חשבונות לשלם״, היא מסבירה. ״אני חייבת לאכול. אתה צריך לעשות מה שאתה צריך לעשות״


© ABC13 / Youtube


ההליכות המעייפות גרמו לה להוריד יותר מ-11 ק״ג תוך כמה שבועות, אבל וויתור לא בא בחשבון מאחר והיא עובדת למען הגשמת חלום – לימודים בקולג׳.

כדי להגיע ל-Denny’s בזמן, אדריאנה מתעוררת כמה שעות לפני המשמרת שלה. ולאחר יום שלם על הרגליים, המלצרית החרוצה צועדת כ-10 ק״מ הביתה.


© ABC13 / Youtube

כשאדריאנה הגיעה לעבודה בוקר יום שלישי אחד ב-2019, היא פגשה זוג נפלא שהזמין ארוחת בוקר. הם החלו לשוחח עימה כשנתנה לאישה תוספת גלידה.

במהלך השיחה שלהם, אדריאנה הזכירה את ההליכות הארוכות שהיא חייבת לעשות מדי יום ואת התוכנית שלה לקנות רכב. היא אמרה להם שברגע שתקנה רכב משלה, היא תוכל לעבוד בשעות טובות יותר ולשלוח את עצמה לקולג׳.

הזוג היה כה נרגש מהסיפור שלה עד שהם עצרו ליד סוכנות הרכב Classic Galveston Auto Group על רחוב ברודווי ומאוחר יותר באותו היום קנו לאדריאנה ניסן סנטרה מודל 2011!© ABC13 / Youtube

כמה שעות מאוחר יותר הזוג חזר למזנון וחיפש את כלת השמחה.

כשמסרו לאדריאנה את המפתחות לרכב החדש שלה, נעתקו המילים מפיה.

״היא החלה לבכות, מה ששימח אותי מאוד שהתרגשה כל כך מהמעשה״, הוסיפה האישה שרכשה את הרכב.

הכל הרגיש כה סוריאליסטי עד שאדריאנה לא יכלה להאמין שזה אשכרה נכון.

״בראש שלי, הייתי כזה, ׳מתיחות זה מגניב והכל׳״, היא אמרה. ״אבל זה קצת אכזרי״


© ABC13 / Youtube

כעת כשיש לה רכב משלה, ההליכות המייגעות של אדריאנה התקצרו לנסיעה בת 30 דקות בלבד, מה שמאפשר לה לנוח זמן רב יותר ולהשקיע יותר בעצמה.

״הבוקר, הדבר הראשון שעשיתי כשהתעוררתי היה להביט מהחלון. רק כדי לראות אם הרכב שם או שמא חלמתי את זה״, היא אמרה.

במקום לחסוך לרכב, תוכל כעת אדריאנה להתחיל לחסוך עבור השכלתה.

הזוג הנדיב, שביקש להישאר אנונימי, רק ביקש מאדריאנה דבר אחד בתמורה.


© ABC13 / Youtube

״נתתי לה פתק שעליו נכתב, ׳אני יודעת שזה חג ההודיה, אבל אמרתי, חג מולד שמח׳, וזה, בתקווה, שיום אחד היא תעביר את זה הלאה״, אמרה האישה.

המלצרית מתכוונת לעמוד בהבטחתה. אחרי הכל, היא יודעת ממקור ראשון איזו השפעה עשויה להיות למעשה אדיב שכזה על חייו של אדם אחר.

״כשאראה מישהו במצוקה, ככל הנראה אעשה הכל כדי להושיט לו יד״, אמרבה אדריאנה. ״אני רק מקווה שיום אחד אהיה יציבה כלכלית דיו, שאוכל לעזור למישהו במצוקה״.

קבלו את הסרטון בהמשך כדי ללמוד עוד אודות היכולת של מעשה אדיב אחד לשנות את חייו של אדם