מסע ההחלמה של הדוגמנית הזו לאחר שהותקפה בידי כלב הוא דוגמה מרהיבה של החוזק האנושי

בכל אחד מאיתנו טמון כוח עצום וכושר עמידה. החיים זורקים לעברנו כדורים מסובבים, אבל אנחנו יכולים להתעלות מעל כל אתגר באמצעות נחישות וגישה חיובית. לנפש שלנו יש את הכוח לשאת בעול ולגבור על המצב. אז בואו נזכור לעמוד זקוף ולעולם לא להמעיט בערכו של הכוח שלנו, כפי שמראה הסיפור מעורר ההשראה של ברוקלין חורי (Brooklinn Khoury), שהותקפה ע״י כלב

היא חשבה שמדובר בפיטבול ידידותי

© brookhoury / Instagram


חורי הייתה במטבח, מלטפת את דיזל הפיטבול בן ה-8 של בן דוד שלה, אותו כבר פגשה בעבר וראתה בו כלב מחונך, כשהכלב לפתע תקף אותה. היא ניסתה להישאר רגועה ונסעה מיד לבית החולים. אך חרף מאמציה, המנתחים לא הצליחו לסדר את השפה העליונה שלה שניזוקה.

היא שיתפה ברשת את מסע ההחלמה הנפשי והפיזי שלה

© brookhoury / Instagram


היא הייתה פתוחה וגלויה מאוד אודות מסע ההחלמה שלה, שיתפה בחוויות שלה, במחשבות, וברגשות לעיני כל באינסטגרם. בפוסט אחד, היא כתבה, ״כשהותקפתי, היה קשה מאוד לראות מה העתיד צופן בחובו עבורו״. היא מסבירה כמה היא אסירת תודה עבור אנשים שהזכירו לה חדשות לבקרים, לבטוח בתהליך.

היא מנפצת את הדימוי המושלם באינסטגרם

© brookhoury / Instagram

היא משתמשת באינסטגרם, פלטפורמה בה אנשים נוטים להציג את הדימוי המושלם של עצמם, כדי לשתף את חיה בצורה הכי נטולת פילטרים. כסקייטרית, היא תמיד הייתה פתוחה לגבי הצדדים החיוביים והשליליים בחוויות שלה, כולל הצגת נפילות ומשברים שונים.

היא מעולם לא איפשרה לפציעה שלה להשאיר אותה מאחור

© brookhoury / Instagram© brookhoury / Instagram

היא מסרבת להניח לפציעה שלה לנצח אותה. היא עדיין עוברת ניתוחים, וחוגגת את הנשיות שלה. היא ביקרה בחברת Sephora גדי לנסות את הגלוס החדש לשפתיים שלהם, והיא משתפת את זה בספונטניות עם העולם.

סיפור האהבה שלה מעורר השראה לא פחות

© brookhoury / Instagram© brookhoury / Instagram


קלואי לוקאסיאק, כוכבת הסדרה Dance Moms, יוצאת כרגע עם חורי. הזוג ציין לאחרונה את יום השנה שלהן, ובהודעה מחממת לב, אמרה חורי, ״השנה הזו הייתה, בזכותך, השנה הכי טובה בחיים שלי״

היא משתמשת בפלטפורמה האישית שלה כדי לסייע לאחרים

© brookhoury / Instagram

היא פתחה את חשבון האינסטגרם שלה לא רק עבור מסעה האישי, אלא גם כדי לעזור לאחרים. היא מזמינה את כל מי שמתמודד עם קשיים ליצור עימה קשר. ״אם אתם עוברים משהו פיזי או מנטלי ואתם צריכים מישהו לשוחח עימו, אני פה״, מוסיפה חורי.

האם היה משהו בחייכם שהסב לכם גאווה על כך שעמדתם בו בגבורה? כיצד אתם שומרים על גישה חיובית ומוטיבציה במהלך הזמנים הקשים? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך!