מעצבת שיער משתפת בתמונותיהן של 30 נשים שלקחו את הסיכון, הלכו על תספורת קצרה וזכו לתוצאות מדהימות

רבים מאיתנו הנשים נוטות להגדיר את הערך שלנו במונחים של נשיות, הקובעת את מידת האטרקטיביות שלנו ומשפיעה על הערך שיש לנו בעיני אנשים. אחד הדברים החשובים הללו זה השיער שלנו.

שיער מגדיר לעתים קרובות נורמות מגדריות נוקשות; בכל מקרה, בעודנו פוסעים לעבר עשור חדש, נשים רבות מרגישות שבא להן להשאיר את זה מאחור. אם את מאמינה ששיער ארוך רק מוסיף ללחץ של הצורך לעמוד בציפיות של החברה, תגזרי אותו. גזרי את שיערך הארוך אם נמאס לך לרצות אחרים. הציפיות של החברה זה לא האחריות שלנו, וזה בדיוק מה שמעצבת השיער קריסטינה קסטבינה קיבלה על עצמה להעניק ללקוחותיה.


בראיון מוקדם שקיימה עם אחד האתרים הגדולים, העניקה קריסטינה הצצה לטרנד השיער הקצר בכלליותו וסיפקה מידע אודות ההעדפות של לקוחותיה.


״נשים רבות בשנות ה-30 לחייהן עובדות בחום שאינן אוהבות או שאיבדו את כל ההשראה הדרושה להן כדי לנוע קדימה. זה קרה גם לי; בשלב מסוים, איבדתי את כל המוטיבציה להמשיך לנוע קדימה ולהעמיק את הידע שלי בתחום. לפני שהפכתי למעצבת שיער במשרה מלאה, לימדתי ספרדית ועבדתי כמתרגמת וכוריאוגרפית״.

נשים רבות בודקות כרגע סגנונות שיער קצר ומוצאות השראה לשנה הבאה. תספורת היא לעולם איננה החלטה קלה מאחר ועבור אנשים רבים, מדובר בחשיבות סנטימנטלית, ולפעמים כזו שנוגעת בנושאים רגישים כמו עמדות דתיות. בכל מקרה, תספורות קצרות עשויות לסייע לאותן נשים לשנות את חייהן. אחרי הכל, מהפכים משמעותיים מתחילים בשיער!


משזה נאמר, קריסטינה רואה את הדרישה לתספורות קצרות. תספורת קצרה, המוכרת בשם ״ bixie״, היא שילוב בין מולט, פיקסי ותספורת ׳בוב׳. זהו סטייל חדש המשלב תחכום ומראה נטול מאמץ. זה נראה טוב על כל אחת, בלי קשר לגילה.

ספרו לנו, קוראים יקרים, מהו המהפך האהוב עליכם ומדוע? שתפו אותנו גם ברעיונות ובדעות שלכם. שמרו על יחס מכבד כלפי שאר הקוראים, ותמכו במעצבת השיער בדף האינסטגרם שלה!