מצלמת אבטחה בבית חולים תופסת את זה בזמן שנערה גוססת. הרופאים חסרי מילים

איש לא ציפה שבתה בת ה-14 של קולין בנטון תחיה אחרי גיל 15 בעקבות מצבה הבריאותי איתו נולדה.
לכן, כשהיא הלכה לבית החולים בספטמבר האחרון עם דלקת ריאות חמורה, הם הניחו שזה הסוף. אחותה הגדולה בילתה זמן איכות איתה וצילמה את מה שהאמינה שתהיה התמונה האחרונה שלה ושל אחותה הקטנה.
המשפחה התאספה סביב צ'לסי כשהיא ישנה את שנתה האחרונה ונפרדו ממנה בדמעות, לאחר שהיו בטוחים שזהו הסוף. באופן משונה, באותו הזמן הופיעה דמות מלאכית במצלמת האבטחה של בית החולים שעמדה ממש מחוץ לדלת של צ'לסי. אז, הבלתי ייאמן קרה. צ'לסי התעוררה משנתה ומיד חיפשה את אמא שלה. צוות בית החולים והרופאים היו המומים מההחלמה הפתאומית שלה והתקשו להסביר זאת. לאחר מכן המשפחה צפתה בתמונות ממצלמת האבטחה של מה שנראה כמו דמות מלאכית בזמן שהבת האהובה שלהם הייתה אמורה להחזיר את נשמתה לבורא. די ברור, שלמלאך הזה היו תכניות אחרות לצ'לסי והוא העניק לה הזדמנות שנייה.

צ'לסי עמדה לחגוג את יום הולדתה ה-15 בקרוב, ולדעת כולם, זהו נס. מאז, צוות בית החולים סיפר שגם הם ראו משהו מחוץ לדלת החדר שלה באותו היום. הדמות הייתה לבנה עם מה שנראה כמו כנפיים מאחורי גבה. זהו נס אמיתי שהמדע והרפואה לא יכולים להסביר אבל לפעמים הסברים הם חסרי משמעות כשהעובדה היא שהילדה התעוררה ממה שנדמה היה כמו השינה האחרונה שלה.


אף אחד לא יודע למה או איך זה קרה. מלאכים קיימים גם אם אנחנו מאמינים בהם או לא, למרות שזה נחמד שישנה הוכחה פעם בכמה זמן. במקרה הזה – ישנה הוכחה! תעיפו מבט: