משחת השיניים הביתית הזו מטפלת בבעיות חניכיים ומלבינה שיניים!

היגיינת הפה ונקיון השיניים הם חלק חשוב מבריאות הגוף הכללית. פה בריא מונע זיהומים מהגוף כולו, ומחקרים ספורים הראו שהצטברות פלאק מעלה את הסיכון למחלות של כלי הלב והדם וסוכרת.

אנחנו צריכים לטפל בפה שלנו טוב יותר. למרבה הצער, משחות שיניים מסחריות אינן הבחירה הבריאה ביותר. כמה משחות שיניים מלאות בפלסטיק ורובן מכילות כימיקלים מזיקים כמו טריקלוסן, סודיום לאוריל סולפט, ממתיקים מלאכותיים, פלואוריד, פרופילן גליקול ודיאת'אנולמין.


משחות שיניים מסחריות לא עושות את העבודה כמו שצריך, אז מה אנחנו יכולים לעשות כדי להפוך את השיניים שלנו לבריאות ככל האפשר?


מה שאנחנו צריכים, היא משחת שיניים המבוססות על כורכום, מנטה ושמן קוקוס.!

מתכון להכנת משחת שיניים המבוססת על כורכום, מנטה ושמן קוקוס:

רכיבים:
כף אחת של שמן קוקוס
כפית או 2 קפסולות של כורכום
1-2 טיפות של שמן מנטה אתרי

הוראות הכנה:
ערבבו את כל הרכיבים יחד כדי ליצור משחה.
צחצחו שיניים כרגיל ושטפו
חזרו על כך מדי יום!

כורכום הוא אנטי דלקתי, מכיל נוגדני חמצון ואנטי-מיקרוביאלי. זה הופך אותו למצויין בטיפול בבעיות הקשורות בהיגיינת הפה, כמו מחלות חניכיים.

שמן קוקוס הוא אנטי בקטריאלי, מה שהופך אותו למצויין במלחמה נגד בקטריות שנוטות להתפתח בחלל הפה. בנוסף, הוא גם מפחית דלקות.

מעל לכל היתרונות הבריאותיים הפנטסטיים הללו, שמן הקוקוס והכורכום עוזרות גם לשמור על מראה לבן ונוצץ מבלי להשתמש בחומרי הלבנה או משחות שיניים מסוכנות.

אם היה עלי לבחור בין משחות השיניים המסחריות ובין המשחה המבוססת על כורכום, מנטה ושמן קוקוס, הייתי בוחר באפשרות השנייה תמיד! זה הרבה יותר בריא ויעשה הרבה יותר מסתם לנקות את השיניים שלכם. המרקחת הביתית הזו היא מדהימה!

אז מי מוכן להתחיל לצחצח את השיניים עם כורכום?