משפחה מאמצת תינוק שנותר מאחור בבית החולים, הנה הסיבה מדוע הם תמיד נושאים עימם את מסמכי האימוץ שלו

הזוג הזה מעולם לא ציפה שבגילו, הם יהפכו להוריו המאמצים של ילד מקסים.

קייה ג׳ונס בולדווין, תרפיסטית מצפון קרוליינה ובעלה, ריקרדו בולדווין, תכננו לאמץ ילד נוסף למשפחתם שכבר מנתה 5 נפשות. הם חיפשו ילד בוגר שיוכלו להוסיף למשפחתם המאושרת.


אבל אז, ברכה בלתי צפויה הופיעה בחייהם בצורת תינוק.


© Raising Cultures / Facebook


ב-2017, פרינסטון נולד טרם זמנו לאם ׳חסרת אחריות׳. הוא שקל בקושי חצי קילו.

״מתאמת האימוץ התקשר ואמרה, ׳ישנה דרך בה את יכולה להגיע לבית החולים ולחבק תינוק?׳, אמרה קייה ל- TODAY Parents.

מבלי לחשוב פעמיים, קייה בת ה-36 הסכימה ונסעה לראות את התינוק.

״התחברתי אליו במהירות״, משחזרת קייה. ״התחלתי ללכת לשם בכל יום״.

כשפרינסטון היה בריא דיו כדי לצאת מהמחלה לטיפול נמרץ, הוא עבר לגור עם משפחת האומנה שלו, משפחת בולדווין. הילדים של קייה, זריה, בת 15, קרלי, בת 16, ואיידן בן ה-8, הוקסמו מיד מהחבר החדש במשפחה.


© Raising Cultures / Facebook


התכונית המקורית עבור פרינסטון הייתה להישאר עם הבולדווינים במשך 3 חודשים. אבל התוכנית הזו לא יצאה לפועל מאחר והמשפחה הזמנית הפכה במהירות למשפחתו הקבועה בשבוע שעבר!

לעתים קרובות אנחנו שומעים על סיפורי אימוץ שכאלה, אבל מה שמיוחד בסיפור הזה היא העובדה שהוריו המאמצים של פרינסטון הם שחורים. העובדה הזה הוכחה כקשה עבור המשפחה, מאחר וזכו להאשמות חסרות בסיס בגלל הבדלי הצבעים.

״קיבלנו מבטים רבים״, אמרה קייה. ״לעתים קרובות אני נשאלת האם אני הבייביסיטר של פרינסטון…אני שומעת, ׳למה שלא תניחי לו להישאר עם משפחה מהגזע שלו?׳״

כבר דיווחו עליה פעמיים למשטרה על חטיפה.

״היינו בחופשה בטנסי ויצאנו לצלם תמונות בסגנון מערבון״, אמרה קייה. ״האישה מאחורי המצלמה נעלמה ואז חזרה. לבסוף היא שאלה, ׳האם זה התינוק שלכם?׳ אמרתי לה שכן. אז היא אמרה, ׳בדיוק צילמתי תמונות של התינוק הזה ומפשחתו לפני שבועיים׳״

רגעים לאחר מכן, הגיעה המשטרה וקייה הייתה חייבת להראות להם מכתב שמוכיח שפרינסטון הוא אכן תחת חסותה ושמותר לה לפי חוק לנסוע איתו. זו הסיבה בגינה היא תמיד נושאת איתה את מסמכי האימוץ שלו.


© Raising Cultures / Facebook

תקרית נוספת התרחשה בחודש שעבר כשקייה נאלצה לעצור בצד מחוץ לביתו של אדם בשל תקר בגלגל.

״דפקתי על הדלת כדי להסביר מדוע אני חונה לו על הדשא״, היאא מרה. ״הוא התקשר למשטרה ואמר שגנבתי את הרכב בו אני נוהגת עם התינוק״

חרף החוויות הנוראיות והבלתי מוצדקות הללו, קייה לא בוחרת להתמרמר. במקום, היאעושה מאמץ להעלות את המודעות ולנפץ חומות גזעיות מעל דף הפייסבוק שיצרה, Raising Cultures שם, היא משתפת דרך קבע סרטונים ותמונות של משפחתה היפהפיה ומרובת הגזעים.


© Raising Cultures / Facebook

ההורים המאמצים החדשים אוהבים גם הם כל דקה עם פרינסטון, ומתארים אותו כ׳הורס מצחוק׳ וכזה שלא מפסיק להפריח נשיקות.

״אני לא רואה את המשפחה שלנו לפי הדם שזורם בהם. אני רואה את המשפחה כגוש שלם של אהבה״, היא אומרת. ״כשפרינסטון נכנס לחיינו, הוא נכנס ללב שלנו וכבש אותו״.

בעודנו חיים בעולם של קדמה טכנולוגית, עצוב לדעת שיש אנשים בעלי השקפות מיושנות על גזעים.

כולנו תקווה, שבעזרת סיפורים כאלה ואלפי אנשים שעושים מאמץ לשנות את נקודות המבט השגויות הללו, אנשים יצליחולראות מבעד לצבע העור של אנשים ובמקום יביטו במה שהם באמת – בני אדם.

עדכון: הנה תמונה משפחתית חדשה (ה-27 בדצמבר, 2022) של המשפחה מעוררת ההשראה הזו.


© Raising Cultures / Facebook

אם אתם רוצים לעקוב אחר ההרפתקאות המדהימות ומעוררות ההשראה של המשפחות הללו, עשו זאת פה: Raising Cultures