שתו את המשקה הזה במשך 7 ימים והשומן בבטן ייעלם!

בשנים האחרונות, ראינו כיצד הפכו המים ממצרך הכרחי לטרנד הקשור בכושר ובספורט. אנחנו לא מדברים על מי הברז הרגילים שלכם, שלא תטעו. אנחנו מדברים על מים בתוספת פירות או עשבים (עשבי מרפא וכדומה).

לפי ה-Telegraph, השחקנית שהפכה לגורו של בריאות ותזונה, גווינת' פלטרו וכוכבת הפופ ביונסה מתחילות את היום שלהן לא עם קפה, אלא עם מים חמים ולימון. לא רק השחקנית וכוכבה הפופ מתחילות כך את היום שלהן. מאמנת הכושר של הסלבז, ג'יליאן מייקלס ממליצה גם היא על מים "מטהרים" (מייקלס כוללת תה שן הארי ומיץ חמוציות, בנוסף ללימון).


אז, מה גזר הדין? האם המים האלו יכולים באמת לעזור ולהיפטר מהמשקל העודף?


אליסה רמזי, דוברת האקדמיה לתזונה ודיאטה, מסבירה במאמר שנכתב עבור המגזין לבריאות האישה שניתן להחליף את משקה מי הלימון עם כל משקה אחר, כמו הקפה של הבוקר או התה של לפני השינה, ואפילו את החלב עם הדבש – המים המטהרים יכולים לתרום בהחלט להורדה במשקל. זה שימושי לא רק כתחליף למשקאות אחרים, שעשויים להכיל שומן וסוכר, אלא גם בגלל שהמים שומרים על חילוף החומרים שלכם פעיל. מי לימון עשויים להפחית את תחושת הנפיחות ומתפקדים כחומר משתנן.

לכן, צריכה של מים מטהרים לפני השינה היא בחירה נכונה אם אתם רוצים שמערכת המטבולית שלכם תמשיך לשרוף שומן זמן רב גם אחרי שאתם עוצמים עיניים.

המתכון הזה מורכב קצת יותר מ-1/2 כוס מים ולימון פרוס אחד. הוא מצריך חופן של כוסברה, שמקל על תחושת הנפיחות ועשיר בנוגדני חמצון שמצמצמים את אגירת המים בגוף. כף אחת של ג'ינג'ר טחון טרי הוא הסוד להאיץ את חילוף החומרים והעיכול, בעוד כף אחת של אלוורה מקטינה את
הסיכוי לדלקות ונלחמת ברדיקלים חופשיים. הרכיב הסופי, מלפפון אחד פרוס, הוא המפתח האמיתי למשקה העוצמתי הזה.

מלפפונים עשירים בסיבים ומכילים מים רבים. האתר WebMD מספר לנו שסיבים עושים פלאות כשמדובר בהורדה במשקל, בגלל שהם גורמים לאדם להרגיש שבע מבלי להוסיף יותר מדי קלוריות לדיאטה שלו. במילים אחרות, זה מונע מכם לאכול יותר מדי. אז אם תשתו את המשקה הזה לפני הארוחה, סביר להניח שתאכלו פחות ואם תשתו אתז ה לפני השינה, תורידו את הסיכוי לאכול בלילה.

כשאתם מכינים את המשקה הזה, תנו לשבת במשך הלילה ושתו אותו במהלך היום. אנחנו ממליצים להכפיל או לשלש את המתכון אם אתם רוצים לקחת אתכם את המשקה הזה לכל מקום.