משקה ניקוי הרעלים הזה יעזור לכם לשרוף שומן, להאיץ את חילוף החומרים, להילחם בסוכרת ולהוריד את לחץ הדם

המשקה הזה הוא בדיוק מה שאומרת הכותרת. הוא יעזור לגוף שלכם לשרוף שומן, להוריד במשקל, להלחם בסוכרת.. השילוב הזה נוצר כדי לעזור לכם להיפטר מהשומן בכל הגוף שלכם ולהלחם בסוכרת ובלחץ דם נמוך בתהליך. הכינו אותו וראו בעצמכם.

הנה המתכון:
מרכיבים:


– 1 כוס מים
– 2 כפות חומץ תפוחים
– 2 כפות מיץ לימון
– 1 כפית קינמון
– 1 כף דבש אורגני


הוראות הכנה:
פשוט ערבבו את כל הרכיבים יחד. שתו את המשקה הזה בכל בוקר על קיבה ריקה. מאחר והמשקה אינו קשה להכנה, וודאו שאתם משתמשים ברכיבים טריים בכל בוקר ושתו את זה לפני שאתם עושים כל דבר אחר. התוצאות באמת מדהימות!

משקה ניקוי הרעלים הזה יעזור לכם לשרוף שומן, להאיץ את חילוף החומרים, להילחם בסוכרת ולהוריד את לחץ הדם

חומץ תפוחים מלא באנזימים ובקטריה טובה. הוא מכיל חומצה אצטית שכבר הוכיחה את יכולתה להוריד לחץ דם ב-6%. הוא גם יכול לסייע בעיכול עמילנים אם הדיאטה שלכם כוללת גרעינים. (אני משתמש בחומץ תפוחים של המותג Bragg)

מיץ לימון עוזר לכם לאזן את הסוכר בדם ובעלת השפעות אלקליות שעוזרות לאזן את רמת ה-pH בגוף. הוא מכיל ויטמין C (אני משתמש במיץ לימון אורגני טהור של Lakewood).

קינמון הוא אחד הרכיבים נוגדי החמצון הטובים ביותר בפלנטה. זהו התבלין/צמח מספר אחד כדי לאזן את רמת הסוכר בדם.

דבש עשיר מאוד בחומרים יעילים במיוחד שניתן להשתמש אפילו לצורך הורדה במשקל. במשך עשורים נעשה בו שימוש לריפוי פצעים, ואפילו מחלות הקשורות בעור, בלב, בריאות או מחלות גניקולוגיות. כפית אחת של דבש מסייעת בהעלמת כאב גרון, ואפילו יכולה לסייע במקרים של מתח ועצבים. דבש מכיל אנזימים שמאיצים את תהליך העיכול וממריצה את חילוף החומרים, דבר החשוב מיוחד להוריד במשקל.