נהגו כלפיו בבריונות בגלל הנמשים שלו. ואז הצלם הזה צילם תמונה שלו והבחין בזה…

באופן כללי, ג'ינג'ים הם די נדירים. מדענים מעריכים שרק ל-2% מאוכלוסיית העולם יש שיער אדום, מה שמסביר את כל המיתוסים שהתפתחו במשך השנים לגבי ג'ינג'ים.
במהלך ההיסטוריה, אנשים שרטטו קווים לדמותם של ג'ינג'ים כערפדים, מכשפות, שדים ואפילו השטן. ולמרבה הצער, נראה כאילו כמה מהמיתוסים האבסורדיים הללו שרדו עד היום. ואפילו שהשנה היא כבר 2016, לאנשים עם שיער אדום ונמשים נוהגים לעתים בבריונות וילדים ג'ינג'ים סופגים הצקות והעלבות בשל הנמשים שלהם.

לאחר שנמאס לה מהדבר הזה, החליטה הצלמת ברוק אלבנק לעשות מחווה ליופי של אדומי השיער והמנומשים בסדרה של פורטרטים. אלבנק מקווה שהפרוייקט הזה יראה כמה ה"לא נורמליים" הללו הם למעשה מיוחדים במינם. ייתכן שנמשים אדומות אינן נפוצות במיוחד, אבל זו בדיוק הסיבה מדוע אנו צריכים לראות את היופי שבכך.


"אני מקבלת אימיילם מאנשים שמספרים לי כמה קשיים הם חוו בילדותם, וכעת הם כבר בוגרים וחיים איתם, ואפילו למדו לאהוב אותם בחייהם המאוחרים", מספרת אלבנק ל-BBC. "אני לא יודעת למה אנשים לא אוהבים אותם. אני אוהבת את המיוחד והשונה. אז הרבה אנשים נראים אותו הדבר. אני אוהבת אנשים שבולטים. כמה שיותר יותר טוב, יותר טוב בשבילי".