נכנסתי להיריון ושבוע לאחר מכן כבר ציפיתי לתינוק נוסף

הריונות בספרים ובסרטים נראים כה נחמדים. אבל ברגע שמגיע תורך, את מתחילה להבין כמה המציאות רחוקה מהדימויים הללו. נשיאת תינוק ברחם פירושה להתכונן לאינספור הרפתקאות בלתי צפויות, ודבר לא יכול להכין אתכם אליהן.

זה בדיוק מה שקרה לאישה הזו. משבוע אחד לזה שאחריו, נאמר לה כי יהיה לה לא תינוק אחד, אלא שניים.


הקשת בענן שלאחר הסערה

© cara_winhold / Instagram

קארה ווינהולד נכנסה להיריון במרץ 2021 אך שמרה על כך בסוד. בעבר עברה 3 הפלות ולא רצתה לפתח ציפיות עד שתהיה בטוחה שהכל בסדר עם התינוק. לבסוף, לאחר כמה חודשים, צילום האולטרה-סאונד חשף שישנו תינוק ברחמה ושהוא בריא. אך הרופאים אכן מצאו משהו מוזר בצילומים.


ה׳משהו׳ הזה התברר כתינוק

© mommawinhold / TikTok

בתחילת השליש השלישי שלה, היא ביקשה מבעלה להצטרף לבדיקה נוספת כדי לשמוע את פעימת ליבו של התינוק. הם היו נרגשים וחששו מעט, אבל הכל התברר כתקין. הם היו נרגשים לשמוע את פעימת ליבו של התינוק שלהם לראשונה. לאחר מכן, הרופאים שלו אותם, ׳אתם רוצים לשמוע גם את פעימת ליבו של התינוק השני?׳

הזוג היה מבולבל: ״למה אתה מתכוון, פעימת ליבו של התינוק השני?״ אז הרופא אישר בפניהם כי יש להם 2 תינוקות, וכי ראה את שניהם באולטרה-סאונד. ההורים לעתיד היו בהלם; עמדו להיוולד להם תאומים!

ואז החרדה השתלטה

© cara_winhold / Instagram

כששבו הביתה, שניהם הרגישו כי האושר שלהם הפך למריר מעט. בלידת התינוק הראשון שלהם היו סיבוכים והיה צורך בלידה מוקדמת. לאחר מכן, הם עברו 3 הריונות כושלים, וזה היה בכלל לא קל; האחרון אף הציב את חייה של קארה בסכנה. וכעת, לפתע, הם ציפו לתאומים! אבל חרף אי הודאות, הייתה בהם תקווה והם השתוקקו לפגוש את הקטנטנים.

״אני אופטימית מאוד, והרגשתי כאילו זה עומד לקרות, אז לא ויתרתי. הלכתי לטיפול בו למדתי לרפא ולהבין שאובדן התינוקות איננו אשמתי, למרות שנדרש לי זמן רב״.


היריון פלאי

© cara_winhold / Instagram

קיידן וקולסון הקטנים נולדו בו זמנית, אז טכנית, הם תאומים. בכל מקרה, הם נתעברו בהפרש של שבוע. זה קרה בשל תופעה שנקראת superfetation, בה האישה יכולה להיכנס להיריון בפעם השנייה למרות שהיא כבר בהיריון. זה כל כך נדיר עד שהסיכויים לכך קרובים לאפס.

לידה לא חיכו זמן רב

© mommawinhold / TikTok

באוקטובר 2021, נולדו התאומים. הם היו בני 8 חודשים בלבד אך בריאים. חרף העובדה שנולדו בהפרש של 6 דקות בלבד, ישנו הבדל ניכר בגודל שלהם, ׳הם נראים כמו תינוקות בשלבים שונים בחייהם׳, אמר האב.

משפחה מאושרת

© mommawinhold / TikTok

היום, בני משפחת ווינהולד בריאים יותר וקרובים זה לזה יותר מאי פעם. בסרטון שפורסם לאחרונה, הם הכריזו כי הם עוברים לבית טוב יותר כך שילדיהם יוכלו לגדול באושר. דבר לא נותר מאותם ימים של חוסר ודאות אלא סיפור טוב שאפשר לספר, וכמובן, הרבה חיתולים להחליף.