זה מה שיקרה אם תעטפו את הרגל בנייר כסף למשך שעה…

לכולנו יש גליל של נייר אלומיניום איפשהו במגירות או בארונות המטבח, אבל אף פעם לא חשבנו להשתמש בו על הגוף שלנו! במקום להשתמש בו רק לבישול, נסו להשתמש בו עבור פתרונות הבריאות המדהימים האלו. החל מטיפול בשפעת נפוצה ועד בעיות של נדודי שינה, החומר הקסום הזה נהדר עבור מגוון בעיות ונושאים יומיומיים.

היפטרו מהעייפות מיד
השימוש בנייר אלומיניום כדי להיפטר מעייפות הוא מסורת עתיקה שזוהתה ע"י מומחים ברחבי העולם! כדי להשתמש בזה בעצמכם, ממליץ ה- Consumer Health Digest שתקפיאו כמה רצועות של נייר אלומיניום במקפיא למשך שעתיים עד 4 שעות. לאחר מכן הניחו את הרצועות על הפנים (במיוחד על העפעפיים או הלחיים) והשאירו אותם במקום עד שתרגישו שהשרירים נרגעים! ברגע שתסירו את נייר האלומיניום, תבחינו שהסימפטומים של העייפות ונדודי השינה נעלמו כלא היו!
מקל על כאבי פרקים
נייר אלומיניום הוא נהדר לטיפול במצבים כואבים כמו דלקת מפרקים, שיגדון, אישיאס וכאבים בעקב. כדי להפיק את המירב מהשיטה הזו, עטפו את נייר האלומיניום סביב האזורים הכואבים בגופכם והשתמשו בתחבושת רפואית כדי לשמור את הנייר במקומו. השאירו את המקום עטוף למשך הלילה (או הסתובבו איתו כך במהלך היום). חזרו על זה למשך 10-12 ימים, ואז תנו לגוף שלכם לנוח במשך שבוע-שבועיים. אם הכאב מתמשך, חזרו על הטיפול עד שהוא נעלם.


מקל על כוויות
זו עובדה לא כל כך ידועה, שהרכיבים בנייר האלומיניום יכולים להקל על כוויות טוב יותר מכל טיפול אחר. אפילו אוניברסיטת וויסקונסין מציעה לרופאי מחלקת הטראומה שלה לעטוף כוויות טריות בנייר אלומיניום! כדי לרפא את הכוויות שלכם שטפו אותם במים קרים ויבשו במגבת רכה. לאחר מכן מרחו שכבה דקה של משחה המיועדת לטיפול בכוויות, ולאחר השתמשו בגזה סטרילית. אז, עטפו את הגזה בניר אלומיניום ואבטחו עם תחבושת רפואית. שמרו על האיזור עטוף עד שתבחינו שהכאב נעלם!


היו שלום, כאבי פנטום
לא עלינו, אבל אם עברתם לאחרונה ניתוח לכריתת איבר כלשהו, או לחילופין, אם אתם חווים כאבי פנטום שאתם פשוט לא יכולים להסביר, נייר אלומיניום יכול להיות התשובה לתפילות שלכם! תוכלו לעזור ולגרש את הכאבים האלו ע"י עטיפת הגפיים בנייר אלומיניום. שמרו על המקום עטוף בתחבושת רפואית וברגע שתבחינו שהכאב נעלם, תוכלו להסיר את נייר האלומיניום!

היפטרו מהתקררות הטורדנית
כשעונת ההתקררות והשפעת אורבת מעבר לפינה, חשוב שתדעו כיצד לטפל בסימפטומים מבלי לפנות לאנטיביוטיקה! תוכלו להשתמש בנייר האלומיניום אם תעטפו בו את כפות הרגליים שלכם ב-5-7 שכבות. השאירו לשעה בערך ואז הסירו. תנו לכפות הרגליים שלכם לנשום למשך שעתיים ואז חזרו על התהליך, שוב עם 5-7 שכבות של נייר אלומיניום. תנו לכפות הרגליים לנשום שוב במשך שעתיים וחזרו על הפעולה פעם נוספת! עשו זאת למשך שבעה ימים, עד שתרגישו בריאים.

למדו להשתמש בנייר האלומיניום כדי לתלתל את שיערכם בסרטון הבא!

כל אחד יכול לעשות את זה
כמעט בכל בית יש נייר אלומיניום איפשהו, אז למה שלא תנסו לעשות בעזרתו משהו אחר פרט לבישול? ברגע שתתמקצעו בטריקים האלו, וודאו שאתם מעבירים אותם הלאה לחברים ולאהובים שלכם!