חבר שלה שרף לה את החדר וניסה לרצוח אותה…כשתבינו למה, לא תאמינו

תלמידת תיכון בשם סופיה פוטני ווילקוקס נפלה קורבן לתקיפה מחרידה של החבר שלה לשעבר. התוקף, אדם שיגוואדג'ה, פרץ אל ביתה וחדרה של פוטני-ווילקוקס ותקף אותה עם סכין ושרף את חדרה. הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום באשמת ניסיון לרצח, הצתה, התפרצות, כליאת שווא והפרת תנאי.

ההיסטוריה של פוטני-ווילקוקס ושיגוואדג'ה הולכת כמה שנים אחורה כשהם התחילו לצאת. שני המתבגרים הללו יצאו במשך 17 חודשים עד שפוטני ווילקוקס גילתה ששיגוואדג'ה בוגר בה. היא נפרדה ממנו מיד, ושיגוואדג'ה החל למרר את חייה מאז.


חבר שלה שרף לה את החדר וניסה לרצוח אותה...כשתבינו למה, לא תאמינו

שיגוואדג'ה תקף לראשונה את פוטני-ווילקוקס בשנה שעבר, כשפרץ לביתה והצמיד סכין לגרונה. הוא ניסה להכריח אותה לצאת איתו החוצה בעודו מחזיק את הסכין צמודה לגרונה. שיגוואדג'ה נעצר לאחר התקרית ושוחרר בערבות של 10,000$, מאסר על תנאי וצו הרחקה מפוטני-ווילקוקס.


חבר שלה שרף לה את החדר וניסה לרצוח אותה...כשתבינו למה, לא תאמינו

פוטני ווילקוקס הגישה בקשה לאבטחה משטרתית אישית כנגד שיגוואדג'ה, אך הבקשה שלה נדחתה.

לפי המידע שנמסר מאתר החדשות MLive:

"היא הגישה בקשה לאבטחה משטרתית נגד שיגוואדג'ה . תיעוד בית המשפטר מראה שהשופט אלכסנדר סי. ליפסי…דחה את בקשתה של פוטני ווילקוקס באותו היום בו הגישה את הבקשה."

לאחרונה, שיגוואדג'ה התפרץ לחדרה של פוטני ווילקוקס בשנית, תקף אותה בסכין והצית את חדרה. אח שלה ששמע את המתרחש נכנס לחדר אם אלת בייסבול והתעמת עם שיגוואדג'ה. בשלב מסויים במהלך העימות, המחבט פגע בפוטני ווילקוקס ופצע אותה. היא נזדקקה ל-20 תפרים בגולגולת, אבל היא אסירת תודה להם. מבלי עזרתו של אחיה, היא אומרת, ייתכן ולא הייתה בחיים היום.

"אלמלא הצלקת הזו, לא הייתי פה", היא מספרת ל-MLive.


חבר שלה שרף לה את החדר וניסה לרצוח אותה...כשתבינו למה, לא תאמינו

פוטני ווילקוקס מנצלת את התקרית המחרידה הזו כדי להעלות את המודעות לאלימות בבית ובמשפחה. היא ודעת לכך שאנשים רבים נאלצים לעבור את מה שהיא עוברת מדי יום.

"אני רוצה שבנות ידעו שהן לא מוכרחות לעבור את מה שאני עברתי. מגיע לכן הרבה יותר", היא אומרת. "לאף אחד לא מגיע לעבור את מה שאני ונשים רבות נאלצות לעבור".