נערה מגרמניה יוצרת תסרוקות מהממות שנראות כמו תבניות קְרוֹשֶׁה

מילנה דיקמן היא ספרית מעצבת שיער אוטודידקטית בת 17. היא מפוצצת השראה ומוציאה אותה על שיער, בין אם ברונטי או בלונדיני, בצבעי חד קרן או ג׳ינג׳י, ומשתמשת בשיער כאילו היה קנבס עליו יוצרת תבניות מהפנטות. עיצובי השיער שהיא עושה מזכירים מקרמה, סלים ארוכים ואפילו קְרוֹשֶׁה או תבניות אריגה.

צוות האתר שלנו מאמין כי יפי השיער שלנו צריך לזהור בעיקר כשהוא תחת ידיו האמונות של מעצב שיער מוכשר, אז אנחנו מזמינים אתכם לראות כיצד מילנה יוצרת סגנונות מהפנטים.


הכל התחיל בסגנונות שיער פשוטים לעיצוב שצמחו לתשוקה אמיתית


כפי שסיפרה מילנה בראיון, היא תמיד נהנתה משיער ארוך, ויום אחד החלה לקלוע צמות פשוטות. אך לפתע, אזלו לא הרעיונות וזו הייתה הדחיפה שלה להתחיל להתנסות בסגנונות מורכבים יותר ויוצאי דופן.

הטכניקות בה היא משתמשת הן סופר מורכבות

טכניקות הצמות שמילנה אוהבת להתאמן עליהן נקראות ״צמות מפל מספריים״ ו-״צמות סל ארוגות״. השמות כבר מרמזים לנו שלאחר שמילנה מסיימת לחולל קסם באצבעותיה, השיער שלנו יכול להפוך לקומפוזיציה ארוגה עם תפרים רבים, שנראים כמו סלים עשויים במבוק או יַעֲרָה.


כרגע, מילנה היא מעצבת השיער והדוגמנית של עצמה

מילנה משתמשת בפיאות כדי להדגים את יכולות קליעת הצמות שלה, ולאחר שזה מוכן, היא מנסה את הפיאה על עצמה. החלום שלה הוא להפוך מפורסמת יום אחד ולעצב את שיערם של סלבז או לעבוד כמעצבת שיער לכלות, ולהפוך את יומן המיוחד של נשים לאירוע יוצא דופן ומלא בסטייל.

העבודה הקשה והכישרון שלה לא עברו מתחת לרדאר

מעצבת השיער הצעירה זוכה להערצה ותשומת לב רבה באינסטגרם. כמה מהמשפיענים הפופולריים ביותר הבחינו בה ונציגים של חברות יופי גדולות מעריצים את מה שהיא עושה. היא מודה שזו עבודה קשה, שדורשת טון של השראה יומיומית, ניהול זמן נכון, מרץ והרבה אימונים – אבל בסוף היום, זה שווה את זה.

בין כל עיצובי השיער שעשתה, יש לה כמה שהפכו לקמעות שלה

היא החלה לעשות דברים מורכבים ב-2019, ובשנה שאחריה, ב-2020, היו לה כבר 30,000 עוקבים באינסטגרםץ היא לעולם לא שוכחת לומר, ״תודה לכם״ לכל מי שביקר בדף שלה והשאיר תגובה אוהדת.

הסגנון האהוב עליה קרוי ״צמות ארוגות בסגנון סלסלת שְׁתִי וָעֵרֶב״, וזו גם אחת התמונות הנצפות ביותר בחשבון האינסטגרם שלה, עם למעלה מ-20,000 לייקים ושיתופים רבים.

ממש כמו אמנית אמיתית, היא נהנית ללמד כיצד לעשות את העיצובים הללו.

מילנה עובדת מהבית והסטודיו שלה נמצא בחדר השינה שלה. אך זה לא משמ מכשול עבורה ביצירת סרטוני הדרכה עבור אלה השואפים בשראה מכשרונה ורוצים לנסות בעצמם. כמה מהסרטונים שלה זכו ל-200,000 צפיות, מה שמוכיח כי זו אמנות אמיתית וכישרון שקשה לפספס.

האם אתם מסדרים לעצמכם את השיער או מעדיפים לבקר אצל מעצב שיער? באיזו תסרוקת אתם הכי גאים, ואיזו גורמת לכם להיראות נפלא? נשמח לראות את הסטייל שלכם בתיבת התגובות בהמשך!