נערה מתכוננת לצילום בבית הספר. שלושים שנה לאחר מכן, חבר שלה מבחין במשהו בפינה השמאלית שמותיר אותו ללא מילים

האם אתם זוכרים מי היה החבר הכי טוב שלכם בגן, לפני בית הספר היסודי? אם כן, האם יש לכם מושג מה קרה איתו או איתה? רובנו בטח השבנו "לא" לשתי השאלות הללו. אבל במקרה של אמי גיברסון וג'סטין פאונדרס, שניהם ידעו בדיוק היכן החברים הטובים ביותר שלהם.


היה זה בשנת 2014 כשג'סטין חיפש פרטנרית באתר היכרויות באינטרנט. לפתע, לבו החסיר פעימה כשהוא ראה תמונה של מישהי בשם אמי. היא מצאה חן בעיניו מיד ולמזלו, זה היה הדדי. כשהוא התקשר לאמי בפעם הראשונה, הכימיה ביניהם הייתה מדהימה.


הדייט הראשון שלהם הלך כה נהדר שאמי ידעה שג'סטין יהיה הגבר איתו תתחתן. היא ידעה שזו הייתה יותר מ"הידלקות" – איכשהו היא הרגישה שהכירה את ג'סטין כל חייה. הם יצאו במשך שנה והעניינים הלכו ונהיו רציניים יותר. ואז יום אחד, הם גילו משהו ששפך אור חדש על מערכת היחסים שלהם, משהו שהסביר מדוע הם הסתדרו כל כך טוב.

ג'סטין אמר לאמי שכילד, הוא חיבב ילדה מהכיתה שלו בשם אמי. הם המשיכו לדבר על הנושא והבינו ששניהם הלכו לאותו הגן. שניהם חשבו על זה, אבל ידעו שאין סיכוי שזה אפשרי. הם הלכו לבקר את אימא של ג'סטין, שזכרה למעשה כי הוא ת מיד שיחק עם חבר קטן ומיוחד. כשהיא הוציאה את אלבום התמונות הישן, הוסרה עננת הספקות שאפפה אותם.


רואים אותם, בתמונה הקבוצתית בצד שמאל? הביטו מקרוב…

I Met my boyfriend when we were both 32. We met on match.com. Didn't have a single friend in common, that we knew of. Found out we lived in the same town almost our entire lives. Discovered we shared mutual friends. Went to events on the same night, attended the same gatherings of mutual friends on the same nights but never met. He told me when we started dating that he liked my name because his first crush was a girl named Amy in preschool. So you could imagine our surprise & amazement when a month later we learned not only did we attended the same preschool at the same time but we were actually preschool sweethearts. To make all of this even sweeter, 3 nights ago, his mom found our class picture from preschool and not only are we both in it but we're sitting right next to each other ? Being next to this man is my favorite place in the world. Just wanted to share our crazy, happy story about destiny, love and an awesome website called Match! ?? just wanting to share a happy story of love #preschoolsweethearts #didyoueverwonderaboutme #fate #destiny #lovestory #love #tbt #nicholassparks #nicholassparksistheonlyonewhocouldwritethisstory

A post shared by Amy Giberson Pounders ? (@preschool_sweethearts) on

בתמונה הכיתתית, אמי וג'סטין יושבים זו ליד זה! אימא של ג'סטין אמרה להם שהם נהגו תמיד לשבת יחד בארוחת הצהריים ולבלות זמן במגרש המשחקים. שלושים שנים לאחר מכן, הגורל איחד ביניהם בשנית. "קשה להאמין שהמסע שלנו התחיל הרבה לפני שחשבנו", אומרת אמי.

עכשיו אמי וג'סטין נשואים ומבלים יחד כל יום, ממש כפי שעשו 30 שנים קודם לאחר. אחרי כל השנים הללו הם יושבים יחד בארוחת צהריים, רק שהפעם הם עושים זאת במטבח שלכם ולא בפינת האוכל בגן הילדים. הם מבלים שעות רבות יחד בחוץ – בחצר האחורית שלהם, לא בחצר בית הספר. כולנו מחפשים אחר החבר המיוחד שיכול לגרום לנו להרגיש שמחים בדיוק כפי שהרגשנו כשהיינו ילדים – ובמקרה של אמי וג'סטין, מסתבר שזה בדיוק אותו האדם!