נתתי לבעלי לבחור לי את הבגדים במשך שבוע

אם תבקשי מבעלך להציץ לתוך הארון שלך ולבחור לך בגדים, מה לדעתך הוא יבחר? שמלה אדומה ארוכה? זוג ג׳ינס, סניקרס וחולצת טי? או אולי ביקיני?

צוות האתר שלנו מזמין אתכם להביט בתוצאה של ניסוי מעניין בו קולין הרכיב את הלוק של אשתו, קייתלין, למשך שבוע שלם.כמו נשים רבות, יש לי מלתחה גדולה מלאה בדברים, אשר כמה מהם לא לבשתי מעולם. למרות זאת, לעתים קרובות אני חושבת שאין לי שום דבר ללבוש. אז החלטתי לערוך ניסוי וביקשתי מבעלי לבחור לי את הבגדים במשך שבוע

יום שני

בבוקר יום שני צפיתי בזהירות בקולין בוחן את הארון שלי, ובוחר לי בגדים. היה זה יום עמוס באחריות: הייתה לי פגישה עם שותפים עסקיים, והייתי צריכה להיראות בהתאם. כמה פעמים רציתי לוותר על הרעיון המטופש, אך הייתי כה נרגשת שנשמתי עמוק וחיכיתי לגזר הדין שלי.

אך חששתי לשווא. כמובן, הבחירה לא הייתה אידיאלית לפגישת עסקים, אבל, לדבריו של קולין, ״הכל מכוסה, איש לא יבהה, וזה יוצר אווירה אביבית״. ועדיין, האמינו לי, כולם בהו. לבשתי את זה כל היום, ואני בטוחה ב-100% שאלבש את זה שוב. יתרה מזאת, קיבלתי המון מחמאות מעמיתים לעבודה בשל המראה המגניב שלי.

יום שלישי

ביום השני, התחלתי לחשוד שבעלי אוהב צבעים בהירים. ולא ידעתי את זה, אתם מאמינים? לדבריו, תחזית מזג האוויר לאותו היום הייתה בהירה, והוא רצה שאיראה כמו שמש אמיתית. הוא מצא את התיק הישן בו הפסקתי להשתמש, כי חשבתי שזה גורם לי להיראות כמו ילדה. למרות זאת, מסתבר, שבעלי, יו״ר חברה לליסינג, אוהב בסתר את התיק הזה עם הבתים. מאז, הוא הפך לאקססורי החביב עלי.

יום רביעי

היום קולין ואני מציינים יום נישואין, אז החלטנו לחגוג את זה בארוחת ערב רומנטית. מאחר ואנחנו לא יכולים לצאת למסעדה עם שני ילדים שובבים, החלטנו לארגן ערב רומנטי בבית. עשינו זאת בעבר, ומעולם לא חשבתי על מה אלבש. אחרי הכל, אנחנו בבית, אז למה להתגנדר? ועדיין, מסתבר, שבעלי חשב אחרת. הוא בחר עבורי שמלה שחורה ונועזת. הערב הרגשתי כאילו אנחנו בדייט ראשון.

יום חמישי

בכנות, לא לבשתי את השמלה הזו מזה זמן מה. היא הייתה באחורי הארון שלי, ושכחתי ממנה. היא תמיד נראתה לי קצרה מדי, וחשבתי שזה לא ממש הצבע שלי. אך קולין בחר אותה, וטען שאני נראית ״פשוט מהממת״ באדום. הוא שלח אותי לערב הורים בשמלה הזו. הרגשתי מוזר מאוד, אך המילים של בעלי נסכו בי ביטחון.

יום שישי


היום נפגשנו עם ההורים שלי. ואם לא בזכות קולין, הייתי לובשת שמלה נוצצת ונעליים. אך בעלי החליט שלא ארגיש בנוח בשמלה כשאתרוצץ ברחבי הבית אחרי הילדים, אז הוא בחר עבורי את הבגדים הללו. בכנות, אני בדרך כלל לובשת את האוברול הזה כשאנחנו נוסעים לבית הקייט שלנו בכפר או לפיקניק, אבל כעת אני מבינה שחבל שלבשתי את זה כל כך מעט. זה נוח מאוד, והשילוב עם נעלי הסליפ און והכובע נראה סטייל.

יום שבת

יום שבת הוא יום להליכה משפחתית. היום קולין הניח לדמיון שלו להשתולל ונראה כאילו הוא מרגיש כמו סטייליסט אמיתי. האם זה משתלב טוב? לא. האם אני מאושרת מהבחירה? בהחלט שכן. הוא עטף אותי בג׳קט האהוב עליו, וטען שאני נראית ממש חמודה בזה. שמלה קלילה ונעליים נוחות. אני חושבת שהתמונה מראה שההליכה הייתה נפלאה.

יום ראשון

לא היו לנו תכניות ליום ראשון. ועדיין קולין רצה שארגיש נשית ואלגנטית אפילו בבית. יש לי שמלה שחורה שאני פשוט אוהבת, אבל רק לעתים רחוקות מוצאת אירוע ללבוש אותה. כפי שמסתבר, לא הייתי צריכה לחפש אחר מאורע כזה. החיים עם בעלי הם אירוע אחד גדול ששווה להתלבש עבורו בכל יום.

הייתי מופתעת מרמת האחריות שגילה כלפי המשימה הזו. הוא בחר בזהירות כל תלבושת, והגעתי למסקנה שכולן מתאימות לכל יום. בכל בוקר, כשלבשתי את הבגדים שבעלי בחר עבורי והבטתי במראה, חייכתי.

הבנתי משהו חשוב. לא לפחד להתנסות. את לא צריכה לחפש אחר המאורע המתאים כדי ללבוש שמלת ערב או סניקרס עם טישרט. אם את מרגישה בזה בנוח, אל תהססי לרגע; אם את מרגישה מלאת ביטחון בזה, אל תהססי לרגע; אם בעלך מביט בך בעיניים מלאי הערצה, אל תהססי לרגע. נסי לבקש מבעלך לבחור עבור את הבגדים לפחות פעם בשבוע. את תהיי מופתעת לטובה.