סבתא, בת 60, מוצאת אהבה עם גבר בן 21, ומוכיחה שאהבת אמת אינה יודעת גבול

אהבה פועלת בדרכים מסתוריות ויכולה להפגיש בין שני אנשים חרף כל הסיכויים. הכירו את פאם שסטין, שמצאה אהבת אמת עם גבר בן 21. הזוג הבלתי שגרתי תפס תשומת לב עולמית, והוכיח שאהבת אמת יכולה לנצח הכל. החל מהפגישה הראשונה שלהם ועד לאתגרים איתם הם מתמודדים, זהו סיפור אהבה שאינו יודע גבולות.

זו הייתה אהבה ממבט ראשון

© Pam Shasteen / FaceBook


הכירו את פאם שסטין, אישה בת 60 שמצאה עצמה מתאהבת עד מעל הראש בגבר בן 21 בשם ג׳ונתן לנגבין. גיל הוא אולי רק מספר, אבל עבור זוג היונים הזה, זה מרגיש כמו מחסום שנראה שהעולם פשוט לא מבין.

ליבה של פאם הוצף בהתרגשות כשנתקלה בהודעתו של ג׳ונתן באפליקציית היכרויות ב-2018. במבט ראשון, היא חשבה שמדובר במתבגר בעל פני תינוק. אך בעודם מדברים, הבינה פאם חיש מהר שג׳ונתן לא מעוניין סתם בסטוץ.


״ג׳ונתן הוא אהבת חיי ולא אכפת לי מה אחרים חושבים״, היא מסבירה

© Jonathan Langevin / FaceBook

פאם חששה בהתחלה נוכח פער הגילאים ביניהם, אך לא יכלה להתעלם מהניצוץ שהרגישה עם ג׳ונתן. הם התאהבו, והוא סיפר לה שהוא למעשה רק בן 19. חרף הנורמות החברתיות, הם התחייבו לגרום לסיפור האהבה הבלתי שגרתי שלהם להצליח.

האישה בת ה-60 הופתעה כשג׳ונתן, שאוהב נשים מבוגרות, רדף אחריה חרף העובדה שכבר היו לה ילדים גדולים והיותה סבתא. לאחר שיחות וידאו, הוא נסע ממינסוטה לאוקלהומה כדי להיות איתה. כשנפגשו באופן אישי, פאם התאהבה בג׳ונתן וברעיון של להיות איתו יחד.

במהרה החליטה פאם להציג את ג׳ונתן לבנותיה

© Jonathan Langevin / FaceBook

חרף כל רעשי הרקע, הזוג בילה כמה ימים יחד לפני שג׳ונתן נאלץ לשוב למינסוטה. פאם לא רצתה שילך והתחננה שיישאר, והוא הסכים ללא היסוס. לא היה דבר שמחזיק אותו במינסוטה, וג׳ונתן החליט לעבור לאוקלהומה כדי להיות עם פאם.


© Jonathan Langevin / FaceBook


פאם רצתה שבנותיה יפגשו את ג׳ונתן והזהירה אותם מגילו. במהלך הביקור, ג׳ונתן שיחק עם נכדתה של פאם, ובנותיה נפתחו לרעיון ושמחו על כך שאימן יוצאת עם מישהו צעיר יותר.

אך זה לא היה קל עבור ג׳ונתן

© Pam Shasteen / FaceBook

ג׳ונתן נאלץ להסביר את מערכת היחסים הזו להוריו, שידעו אודות משיכתו לנשים מבוגרות יותר ונתנו לו את ברכתם.

כשהזוג פגש את חבריה של פאם כמה שבועות לאחר מכן, זה התברר כאסון, למרות שפאם ציפתה לתמיכתם. הם סירבו ליצור קשר עם ג׳ונתן במהלך הפגישה, מה שגרם לשתיקה בלתי נוחה. מאוחר יותר, הם הזהירו את פאם שג׳ונתן משתמש בה במערכת היחסים שלהם. ״(חברה) אמרה שהוא צעיר דיו כדי להיות הנכד שלי ושאני צריכה ללכת לטיפול. הייתי כה פגועה״, אמרה פאם היא בחרה לחתוך אותם מחייה לנצח.

בסוף היום, מה שחשוב זה שהם מאושרים

© Jonathan Langevin / FaceBook

ליבה של פעם מתמלא באושר כשהיא חושבת על אהבת חייה. הוא החלק החסר בפאזל שלה, זה שחיפשה כל חייה. למרות שחבריה הקרובים הפנו לה את הגב בגללו, פאם יודעת עמוק בליבה שהיא עשתה את הבחירה הנכונה. אהבתם שווה את המלחמה, והיא מוכנה לעכשות כל שיידרש כדי לשמור עליה איתנה.