סדרת תרגילי הבטן הזו אורכת רק 10 דקות ושורפת יותר קלוריות מאשר ריצה של חצי שעה!

הבעיה הנפוצה ביותר איתה מתמודדים אנשים כשהם מנסים להוריד במשקל, היא להיפטר מהשומן בבטן. מאחר ואנחנו משתמשים בידיים והרגליים שלנו על בסיס יומיומי וקבוע,הם נשארים רזים; בכל אופן, הבטן הוא האזור בו השומן נוטה להצטבר, לרוב. לעתים קרובות, לא משנה כמה אנשים מנסים, השומן באזור הבטן מתעקש להישאר.

במקרים רבים, זוהי תוצאה של ניסיון טהור להוריד במשקל, במקום לבנות שרירים גם כן. כלומר, אימוני כושר המתמקדים בלב לא יספיקו אם אתם רוצים להיפטר מהשומן באיור הבטן ולבנות את השרירים שלכם. יהיה עליכם לבצע אימונים משולבים שיעצבו את הגוף שלכם ויסייעו לכם להיפטר מהשומן בבטן במהירות.


בואו נעיף מבט:


כפיפות בטן

התרגיל הזה מעולה להידוק שרירי הבטן

כפיפות בטן פרפר

ראשית, שכבו על הגב והרימו את הברכיים שלכם. שמרו על כפות הרגליים ישרות ועל הרצפה. לקבלת תוצאות מקסימליות, הפנו את כפות הרגליים האחת כלפי השנייה. בשלב הבא, הדקו את שרירי הבטן והרימו את הגו מהרצפה. החזיקו למשך שניה וחזרו לתנוחה ההתחלתית. חזרה אחת אמורה לקחת 3 שניות. תוכלו לשים את הידיים בכל מקום שתחשבו לנוח.

שכיבות סמיכה

שכבו על הבטן ושימו את המרפקים על האדמה, כשהאמות לפניכם. בשלב הבא, כופפו והרימו את הבטן מהרצפה. רק הבהונות והאמה נוגעים ברצפה. הישארו בתנוחה הזו זמן רב ככל שתוכלו.

שכיבות סמיכה קדמיות

החזיקו את הגוף ישר למשך 20 שניות. אם אתם רוצים לחזק את שרירי האלכסונים, התחילו להתאמן עם מרפק אחד בלבד, ואז הסתובבו לצד השני. אגן הירכיים צריך להיות מופנה לרצפה.

מספריים

שכבו על הגב ושימו את הידיים מאחורי הראש. כווצו את הבטן והרימו את ברך שמאל. געו בעזרתה בברך ימין. לאחר מכן, החליפו צדדים וחזרו על אותה הפעולה. עשו 10-15 חזרות של 3 שניות כל אחת.

יש לבצע כל תרגיל בניסיון אחד, ולהקדיש 90 שניות לכל תרגיל. אז, קחו הפסקה של 30 שניות וחזרו על התרגיל 5-6 פעמים. אם אתם זקוקים להפסקות ארוכות יותר, עשו זאת. עם הזמן, לא תזדקקו להפסקות רבות או ארוכות כמו בהתחלה. התרגילים האלו לא לוקחים יותר מ-10 דקות מזמנכם. זה אולי נראה קצר, אבל זה יעיל מאוד.