סובלים משיניים צהובות? האישה הזו סבלה מבעיות בשיניים, עד שעשתה את זה בכל בוקר, והנה התוצאות!

ריח פה לא נעים ושיניים לא בריאות הם משהו שאיש לא רוצה בו. בכל מקרה, לשמור על בריאות הפה והשיניים שלכם עשויה להיות מטלה של ממש, המצריכה זמן וכסף רב. שרה מארי נייג' מצאה את הפתרונות שלה במסורת האיורוודית, שעמדה במבחן הזמן והוכחה כאמינה בעולם המודרני שלנו, דרך מספר ניסויים ברחבי העולם.

האישה הזו סבלה מבעיות בשיניים, עד שעשתה את זה בכל בוקר, והנה התוצאות!


שמה המקורי של הטכניקה הוא "גונדושה", או "קאבאלה". נשמע אקזוטי, אה? בכל מקרה, באנגלית, הפירוש הוא "טיפול בשמן", למעשה הליך די פשוט. כל שתזדקקו לו הוא כף של שמן, רצון טוב ואימונים. השמנים הטובים ביותר לביצוע ההליך הזה הם קוקוס ושומשום, מאחר והם הוכחו כטובים ביותר עבור רוב האנשים. תוכלו להוסיף שמנים אתרים אם תרצו להריח בצורה מסוימת.

כמה מעריצים מושבעים של ההליך הבזה טוענים שלא רק שזה שיפר את מצב השיניים שלהם, הייתה השפעה מעולה גם על הבריאות הכללית שלהם, מאחר והם מאמינים כי הפה קשור עם יתר חלקי הגוף האנושי.


האישה הזו סבלה מבעיות בשיניים, עד שעשתה את זה בכל בוקר, והנה התוצאות!

מתרגלים מתארים את ה"קאבאלה" כ"שטיפת" הפה שלכם בשמן. עליכם פשוט לגרגר ולהעביר את השמן קדימה, אחורה ולצדדים במשך 20 דקות. הבוקר הוא הזמן הטוב ביותר לביצוע הפעולה, ויש לעשות את זה מיד לאחר שאתם קמים. אולי 20 דקות נשמעות כמו זמן רב, אך ברגע שתתרגלו לעניין, תוכלו גם לעשות את זה בשילוב פעולה אחרת, כמו להתקלח או להכין את ארוחת הבוקר שלכם.

ההשפעות לטווח הארוך כוללות: שיפור בבריאות הפה, הפחתה של הבקטריה ושיניים לבנות יותר. נסו בעצמכם והיווכחו!

העיפו מבסט בסרטון הבא כדי לקבל כמה עצות משרה מארי נייג'