סוג בן הזוג שאת צריכה – לפי המזל שלך

מזל טלה (21.03-19.04)

אתן שאפתניות ואנרגטיות, שרוצות להספיק הרבה דברים בחיים. יש לכם אורח חיים מלא בריגושים ואתן זקוקות לבן זוג שיוסיף לריגוש הזה. אתן לא יכולות להתפשר על מישהו שיהפוך את החיים שלכן למשעממים ואפורים. אתן לא יכולות לקבל מישהו שימשוך אתכן אחורה. אתן צרכיות מישהו שיוסיף עניין לדרך שבה אתן חיות את החיים.


מזל שור (20.04-21.05)


כל מה שאתן רוצות זה למצוא יציבות, המשכיות ומישהו לסמוך עליו, כשזה נוגע לאנשים שאתן יוצאות איתם. כמזל שור, אתן נאמנות במיוחד – אבל לוקח הרבה זמן להרוויח את האמון שלכן. אתן רוצות להיות עם מישהו שמוכן לעשות הכל כדי להיות ראוי לנאמנות והמסירות שלכן כלפיו. המישהו הזה צריך להיות מישהו שאתן רואות את עצמכן בונות את החיים איתו.

מזל תאומים (22.05-21.06)

אתן כל כך רגילות להתאים את עצמכן לאנשים שאתן איתם. כתוצאה מכך, אתן מאבדות את מי שאתן באמת. ולכן, חשוב למצוא בן זוג שגורם לכן להרגיש מאוד בנוח עם פשוט להיות עצמכן – מישהו שלא לוחץ עליכן להיות מישהי אחרת.

מזל סרטן (22.06-22.07)

אתן זקוקות לגבר שהוא לא רק סבלני ורגיש לרגשות שלכן: אתן זקוקות לבן זוג שאוהב את החלק הזה באופי שלכן. אתן זקוקות לבחור שאוהב את זה שאתן רגישות ומלאות אמפתיה. אתן זקוקות לגבר שמעריך את היכולת שלכן להרגיש את הרגשות של הסובבים אתכן.

אריה (23.07-22.08)

יש לכן אופי אינטנסיבי ומלא תשוקה. האמת היא שהדרך היחידה שבה לא תשתעממו במערכת היחסים היא כשאתן עם מישהו שמסוגל להיות מלא תשוקה והתלהבות לגבי החיים – כמוכן. אתן צריכות להיות עם מישהו שיכול ללכת איתכן באותו הקצב. מישהו שירים אתכן אבל גם ירגיע אתכן באותו הזמן. אתן צריכות להיות עם מישהו שיוציא מכן את המיטב.

בתולה (23.08-22.09)

אתן צריכות להיות עם מישהו שמבין את האובססיה שלכן לשלמות. הוא לא בהכרח יצליח לעמוד בסטנדרטים הבלתי אפשריים שלכן – אבל הוא בהחלט יהיה בן זוג שלא הולך להפסיק להלחם על האהבה והחיבה שלכן.

קשת (23.09-22.10)

אתן זקוקות לבן זוג שלא ינסה לשנות אתכן. אתן זקוקות לבחור שלא עושה דברים שגורמים לכן להרגיש ששופטים אתכן. אתן זקוקות לבן זוג שיעשה מאמץ להיות חלק מהחיים שלך בלי שתצטרכי לשנות בשבילו דברים. אתן אוהבות את החיים שלכן כמו שהם – ואתן לא זקוקות לבחור שיבלגן את הכל.


עקרב (23.10-22.11)

אתן זקוקות באופן נואש לבחור שיביא תחושה של ריגוש והתרגשות לחיים שלכן. אתן נוטות לחיות אורח חיים משעמם בגלל שאתן לא רוצות לסכן את עצמכן. לכן, אתן זקוקות לבחור שייתן לכן את האומץ לעשות מעבר לבועה הקטנה שיצרתן לעצמכן.

מזל קשת (23.11-21.12)

יותר מכל דבר אחר, אתן זקוקות לבחור שיעודד אתכן לחיות את החיים שאתן רוצות לחיות באמת. אתן מפחדות פחד מוות מלהיות נעולות ומוגבלות. לכן, אתן זקוקות לחבר שייתן לכן מרחב נשימה להיות עצמכן. מישהו שלא צריך להידבק אליכן כל הזמן.

מזל גדי (22.12-20.01)

אתן זקוקות לגבר שיביא קצת רגשות ונוחות לחיים שלכן. כמזל גדי, אתן נוטות להיות הרבה מחוץ למרחב הנוחות שלכן. זה לא תמיד דבר טוב. אתן לא רוצות לעבוד כל כך קשה על חשבון מה שטוב לכן. אתן זקוקות לגבר שיזכיר לכן את זה

מזל דלי (21.01-12.02)

אתן זקוקות לגבר שיגרום לכן להבין את החשיבות שבלהיות פתוחה ופגיעה. באותו הזמן, הוא צריך לגרום לכן להרגיש בטוחות בפגיעות שלכן. הוא צריך לעשות את חלקו בלגרום לך לראות את האור: יש חשיבות בלאפשר לאנשים אחרים להתקרב אליכן.

מזל דגים (19.02-20.03)

כבנות מזל דגים, חשוב שתמצאו מישהו שגורם לכן להתרגש מהחיים וממה שהם מציעים. אתן נוטות להיות מפוחדות בגלל שאתן נותנות לרגשות שלכן לנצח. אתן זקוקות לגבר שיכול לבטל את כל הרגשות הקשים האלה, כדי שלא תפספסו את החיים שמגיע לכן לחיות.