סוד הודי עתיק: כך תיפטרו מנקודות שחורות באף ובפנים ומפצעוני זיעה טורדניים לתמיד

"שחורים" הם גושים קטנים שמופיעים על העור שלכם כתוצאה מזקיקי שיער פקוקים. גושים אלו מוכרים בשם "שחורים" בגלל ששטח הפנים שלהם כהה או שחור. "שחורים" הם מעין סוג עדין של אקנה ונוצרים בדרך כלל על הפנים, אבל עשויים להופיע גם על הגב, החזה, הצוואר, הזרועות והכתפיים.

"שחורים" נוצרים כאשר מתפתח פקק בפתח זקיקי השיער שעל הפנים שלכם. כל זקיק מכיל שיערה אחת ובלוטת חֵלֶב שמפיקה שמן, המוכר גם בשם חֵלֶב, כזו שעוזרת לשמור על העור רך. תאי עור מתים ומצבורי שומן בפתחי זקיקי השיערה, מפיקים גוש הקרוי בשם קומדון. אם העור שמעל הגוש נשאר סתום, הגוש זוכה לשם "לבן", או whitehead.
כשהעור שמעל הגוש פתוח, החשיפה שלו לאוויר גורם לו להיראות שחור וכך נוצרים "שחורים".


אם יש לכם בעיות בעור, הרשו לנו להציג בפניכם מסכה לטיפול ב"שחורים".


רכיבים:
– מלח
– משחת שיניים בטעם מנטה
– 2 או 3 קוביות קרח (אופציונלי)
– קערה קטנה

קחו כף מלח ושתי כפות של משחת שיניים בטעם מנטה ושימו בקערה קטנה. ערבבו היטב כדי ליצור משחה אחידה. שימו את המשחה שהתקבלה על האף והניחו לזה להתייבש במשך חמש דקות. שימו על זה קצת מים ועסו בתנועות מעגליות. ברגע שהאף נקי, עסו את קוביית הקרח מעל האזור. זה יעזור לסגור את הנקבוביות. ייבשו את האף והרי לכם.

כיצד עובדת התרופה הזו?
המלח והמנטה עובדים בדרך הבאה כדי לעזור לכם להיפטר מהשחורים.

המנטה במשחת השיניים – עוזרת לפתוח את הנקבוביות ולהרוג את הבקטריה. יש יתרונות נוספים במחשת השיניים. היא עוזרת בניקוי עמוק של הנקבוביות והסרת "השחורים".

המלח – הוא בעל מאפיינים אנטי בקטריאליים טבעיים. המלח עוזר להסיר את העור המת באופן טבעי. ישנה סיבה טובה לשימוש בשילוש כזה – המלח לא מתמוסס במשחת השיניים.

הודעה חשובה:
הרכיבים האלו עשויים לגרום לאדמומיות באף. האדמומיות עשויה להימשך זמן קצר ולחלוף מאליה.
אם יש לכם עור יבש, אתם חייבים להשתמש בקרם לחות לאחר השימוש. עסו בעדינות.