סטודנטית מצלמת את תמונות סיום הלימודים שלה בשדה בו עובדים הוריה כתזכורת עבורנו שעבודה קשה תמיד משתלמת

בכל יום, הורים מקריבים למען העתיד של הילדים שלהם. ומעשים נשמעים למרחקים יותר מאשר מילים, אז יש הורים שמעדיפים לעשות מעשה וללמד את ילדיהם על החיים. משפחת מהגרים מקסיקנית אחת מצאה דרך מעולה ללמד את הילדים שלהם על חשיבותה של עבודה קשה. ולאחר סיום הקולג׳, בתם עשתה מחווה מתוקה להוריה ושיתפה את תבונתם עם העולם.

צוות האתר שלנו מריע למשפחות שעובדות קשה ומצליחות להתגבר על האתגרים שבחיים ומוכיחות שהשמיים הם הגבול.© branden.shoots / instagram

הוריה של ג׳ניפר רוצ׳ה הגיעו לארצות הברית ממקסיקו ולעולם לה הייתה להם הזדמנות לרדוף אחרי החלום שלהם, ללכת לקולג׳. אז הם לימדו אותה שהדרך היחידה להבין את חשיבתו של חינוך הוא לנסות ולעבוד כחלקאי מהגר.© branden.shoots / instagram

לאחר הלימודים, היא הייתה רצה לדשות כדי לעבוד. המשפחה שלה הייתה מסיימת מאוחר בלילה ומתעוררת לאחר 2-3 שעות שינה. אבל זה לא היה רק המחסור בשינה והעבודה הפיזית, ג׳ניפר סיפרה כי הבחינה כמה כבוד מגיעה לאנשים שעובדים כל כך קשה.


© branden.shoots / instagram

אנשים מבינים רק לעתים נדירות אילו מאמצים מושקעים במזון המוצע למכירה בסופר. מאחורי משהו כל כך פשוט כמו פירות וירקות, ישנם אנשים שמקריבים את הבריאות שלהם ועובדים בתנאים לא תנאים, סובלים מכאבי גב וחרקים הצובאים על פניהם.

במהלך שנות הקולג׳ של ג׳ניפר, משפחתה לא יכלה להרשות לעצמה לשכן אותה במעונות, אז היא נאלצה ללהטט בין הלימודים שלה, 2 עבודות, שעות ארוכות בנסיעות, ועבודה בשדות עם הוריה. ״פעמים רבות רציתי לוותר, אבל ההורים שלי ועצותיהם סיפקו לי את התמיכה לא נזקקתי כדי להמשיך״.

התמונות הללו הן מחווה של ג׳ניפר להוריה. בזכותם, היא הצליחה לסיים את הלימודים ולבנות אופי חזק. ואנחנו בטוחים שרבים מהקוראים שלנו יצליחו להתגבר על כל מכשולי החיים ממש כפי שעשו ג׳ניפר ומשפחתה!


© branden.shoots / instagram

האם אי פעם התגברתם על אתגרים בחיים? מהן העצות הטובות ביותר שהוריכם נתנו לכם?