ראשית, בחרו נוצה, ואז נספר לכם על תכונת האופי החבויה בכם…

ישנם יותר מ-7 מיליארד בני אדם בעולם וכל אחד מאיתנו הוא מיוחד, יוצא דופן ונפלא. למרות שלפעמים נראה כאילו יש דמיון רב בין אנשים, קשה למצוא שניים שהם אותו הדבר.

צוות האתר שלנו הכין עבורכם מבחן שיעזור לכם להבין איזו אישיות יש לכם ומהי התכונה החזקה שלכם.כל שעליכם לעשות הוא לבחור בנוצה שצדה את עיניכם מתוך התמונה מעל, ואנחנו נחשוף בפניכם איזו מין אישיות יש לכם. מוכנים?

1.

נוצה מספר אחת אומרת עליכם שאתם בעלי אישיות רגועה ומעריכים הרמוניה בפנים ובסובב אתכם. אתם גם מסוג האנשים שמוכנים לעזור לכל מי שמבקש וזוהי תכונה שעשויה להפוך אתכם בעיני אנשים מסוימים לחלשים, אבל הם טועים. התמיכה שאתם מפגינים מקיפה אתכם באנשים שאתם מעריכים וכולם רוצים לבלות זמן במחיצתכם.

2.

אתם פרפקציוניסטים. אתם דואגים שהמוח שלכם, הדברים שלכם ותחומי האחריות שלכם יהיו בסדר מסוים ומצפים אותו הדבר מאחרים. היכולת שלכם להבחין בחוסר השלמות שלכם ושל הקרובים לכם עשויה לפעמים לגרום להפרעות בהרמוניה בראשכם, וזו הסיבה מדוע חשוב לכם להיות לבד מעת לעת.
התמדה, יכולת למידה מהירה וכישורים רבים נמנים גם הם בין יתר התכונות החזקות שלכם.

3.

הבחירה הזו מעידה עליכם שאתם אנשים בעלי רצון עז ועצמאיים מאוד. אתם רודפים אחרי החלומות שלכם ולא מעניין אתכם מה אחרים עושים. בנוסף, אתם עושים זאת ביתר יעילות. אתם לא מקבלים כשלונות ואפילו אם יש לכם אחד כזה, תקומו על הרגליים מהר מאוד ותמשיכו בדרך להצלחה. כמה אנשים עשויים לראות בכם כאנשים מבודדים וקרים אבל המציאות היא שאתם נפתחים לכל מי שמוכן להתקרב אליכם.

רק אנשים שמכירים אתכם יודעים מי אתם מבפנים.


4.

הנוצה הזו מעידה על היכולת הנדירה שלכם להשתמש בהיגיון. נוצה זו מעידה על היכולת שלכם לשים לב לפרטים, החוכמה הבלתי נדלית שלכם, והאישיות שקשה להתל בה. יש לכם אישיות חזקה במיוחד ויכולת להפוך למנהיגים גדולים. כל התכונות הללו הופכות אתכם לאדם שדורש הרבה מהסביבה שלו ומבין שאיש לא מושלם – וזה עשוי ליצור קונפליקטים בתוככם.

זו הסיבה מדוע אתם חייבים לזכור שכל האנשים שונים, ולכולם אישיות שונה והשקפת עולם משלהם. זה יעזור לכם למקסם את ההנאה מהחיים שלכם.

5.

אתם יצירתיים ואמנותיים. יש לכם נפש עדינה ודמיון עשיר. בכל מקרה, הנפש שלכם גם מלאה בספקות, מה שעוצר אתכם לפעמים מלהראות את הרעיונות שלכם לאחרים ולהצליח. כל שעליכם לעשות הוא להתגבר על הפחד מכישלון (לכולנו יש), ולשתף את הכישרון האמנותי שלכם עם שאר העולם.

באיזו נוצה בחרתם? האם התיאור היה קולע? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך.