סרטון ממצלמות האבטחה של הסבתא המנסה להרדים את התינוק, גרם לכולם להתפוצץ מצחוק!

אני מרגיש בר מזל על כך ששתי הסבתות שלי עדיין בחיים ויש לי זכרונות משמעותיים מאוד מהתקופה שביליתי עם כל אחת מהן. כשאח שלי ואני היינו צעיירם, סבתא שלי (מצד אבי) טיפלה בנו במסירות נפש בזמן שהורי היו בעבודה. שיחקנו משחקים, צפינו בטלוויזיה, היא הכינה לנו ארוחת בוקר, חטיפים – וכמובן שאי אפשר לשכוח את העוגיות המופלאות שלה.

הייתי בבית הספר היסודי כשסבתא וסבא שלי (מצד האימא) עברו בחזרה לאיזור, ואני הייתי מבלה זמן רב עם סבתי על בסיס קבוע. ההשפעה שלה ניכרת בחיים שלי גם היום. היא נהגה לקחת אותי למחזות זמר והצגות, הכירה לי את האמנים האהובים עליה ולקחה אותי לגלריה הלאומית ולמוזיאונים אחרים, וטיפחה את האהבה שלי לקריאה וכתיבה כשמילאה את חיי בספרים שאפילו לא הספקתי לקרוא. עד עצם היום הזה, אני עדיין פותר את התשבץ בעיתון וצופה ב"מי רוצה להיות מיליונר?" בכל יום – דברים שנהגתי לעשות איתה.


לסבתא יש מקום מיוחד בחיים שלנו. היא יכולה לאהוב, לטפל בנו ולפנק אותנו מבלי להעביר אותנו את ה"דברים הקשים" שהורים בדרך כלל אחראיים להם. בנוסף, הסבים והסבתות שלנו מטפלים בנו בכל פעם שההורים שלנו זקוקים למעט חופש מאיתנו.

בסרטון הזה, אנחנו רואים סבתא אוהבת וקצת נמוכה. למרות שהיא לא גבוהה, לא חסרה בה אהבה, אבל זה לא מונע ממנה לעשות את הדבר הנכון כשהיא צריכה להשכיב את התינוק בעריסה. היא לוקחת את הזמן כשהיא מרדימה אותו, מטפסת בזהירות על שרפרף ואז מניחה את התינוק בעריסה, כשלפתע….אופס!! היא מועדת מעל העריסה ונופלת הישר לתוכה. לסבתא ולתינוק שלום, והרגע המשעשע הזה נתפס במצלמת הביטחון המיועדת לשמור על בטיחותו של התינוק.


צפו ברגע הזה שגרם למיליוני גולשים ברחבי העולם להתגלגל מצחוק, וכמובן – אל תשכחו לשתף!