עובד התברואה מופיע עם עוגת יום הולדת עבור אישה בת 100, והיא לא מצליחה להסתיר את ההתרגשות שלה

אני לא יודע מה אתכם, אבל עם חלוף השנים והזדקנותי, אני לא יכול לנער מעלי את התחושה שישנם היבטים מסוימים חיוביים בחברה שנדמה שנשכחו בחולות הזמן.

הרעיון של כבוד הוא כזה שאנשים מזדהים עמו. לא רק כבוד להורים שלנו, אלא גם כבוד למורים, לשוטרים, לאחיות ולחוואים, בין היתר.


ועדיין אני חושב שהדבר שאני הכי מתגעגע אליו מהילדות הוא תחושת הרוח והאהבה הקהילתית. אם לנסח את זה טוב יותר, זו ההרגשה שיש אנשים שחיים באותו אזור – בין אם מדובר בעיר, בעיירה קטנה, או אפילו בכפר – שמהווים מעין משפחה אחת גדולה.

אנסח זאת כך: כשהייתי צעיר, ידעתי את שמות כל האנשים הרחוב שלי. יכולתי לצעוד במורד הרחוב ולברך לשלום כמעט את כולם. אמרתי שלום לחלבן ולדוור כשהם חלפו על פניי, ויכולתי לשחק בחוץ עד שמחשיך בידיעה שכל המבוגרים שחיו בקרבת מקום ישגיחו עלי.© YouTube – ITV News

אז, בדוק שיש קהילות קרובות כאלה גם כיום, אבל הן זן נכחד, אם לומר בכנות.

וזו הסיבה מדוע סיפור שכזה ממש מחמם את ליבי.

בן בירד עבד במחלקת התברואה במידלנדס, אנגליה, במשך שנים רבות. טבע עבודתו גורם לו להיות בקשר קרוב עם הציבור – והטיפול באותם בתים, פירושו, באופן טבעי, שיפגוש את אותם האנשים במהלך הסבב שלו.

ובכל זאת הייתה אישה אחת לה היה מקדיש יותר זמן לשיחה.

כפי שמסביר בן, השיא של השבוע עבורו היה לשוחח עם מרסי באלארד, אישה בפנסיה.


לפי דיווחים, בן היה מטפל באשפה של מרסי בכל יום חמישי, ולאחר מכן השניים היו משוחחים. זו הייתה תחילתה של ידידות מופלאה.

״היכן הגברת החביבה עלי?״, היא שואל ב, ומרסי הייתה פותחת את הדלת כדי לשוחח עמו.

הוא מוסיף: ״הייתי מרוקן את הפח, חוזר בחזרה, ואז היו לנו 10 דקות לשוחח בינינו״.

© YouTube – ITV News

במהלך ׳שיחה׳ אחת כזו מרסי ציינה כי היא בשנות ה-90 לחייה. בן אמר לה אז שהוא מחכה בקוצר רוח ליום בו ימלאו לה 100 שנים.

אז השנים חלפו והשניים המשיכו לשוחח על בסיס שבועי. למרבה המזל, מרסי נותרה בבריאות איתנה, ויום אחד נפלט לה שיום הולדתה ה-100 קרב ובא.

בן, בהיותו איש של מילים, זכר את הבטחתו למרסי לפני כמה שנים. לא די בכך, הוא גם החליט להרחיק לכת ולהכין לה הפתעה נוספת.

ביום בו מלאו למרסי 100 שנים, בן ניגש למאפייה המקומית ובחר עוגה אותה ייתן לחברתו הטובה. הוא קישט את העוגה בנרות כדי לציין את אבן הדרך החשובה הזו בחייה של מרסי!


© YouTube – ITV News

בבוקר של יום הולדתה, מרסי התעוררה ומצאה א בן וכמה מעמיתיו על סף דלתה עם עוגה. כשהיא צעדה החוצה לברך אותם, הם החלו לשיר לה ׳יום הולדת שמח׳.

מרסי הייתה כה נרגשת עד שהחלה לבכות…

למרבה המזל, עבור כולנו, המחווה המרגשת הזו צולמה בעדשת המצלמה ע״י אחד מעמיתו של בן לעבודה. ייתכן ולא במפתיע, הסרטון הפך להצלחה מסחררת ברחבי הרשת, כשצבר יותר מ-4 מיליון צפיות ביוטיוב!


© YouTube – ITV News

למעשה, השמועה אודות המחווה של בן התפשטה כמו אש בשדה קוצים עד שרשתות חדשות הגיעו לבקר בביתה של מרסי כדי שיוכלו לראיין את הצד על הספה שלה. האישה הזו שמלאו לה 100 שנים לא מכבר אפילו קיבלה גלויה מהמלכה אליזבת.

מרסי מספרת לחדשות ITV: ״אין הרבה גברים צעירים שמגלים עניין בנשים מבוגרות. הוא עלם חמודות של ממש״.

לא יודע מה אתכם, אבל אני רוצה עוד מהחברות הזו בין בן ומרסי! אני חושב שהעולם זקוק למעט חיוביות, ולעתים קרובות אלו המחוות הקטנות שעושות את ההבדל.

האם אתם מתגעגעים לימים בהם קהילות קרובות היו דבר נפוץ ומעשי אדיבות היו בעלי חשיבות רבה בחבר?

בבקשה, ספרו לנו מה דעתכם על הסיפור של בן ומרסי בתיבת התגובות בהמשך!