עכשיו אתם יכולים לשלוח הודעות בוואטס אפ גם אם אין לכם גישה לאינטרנט, והעתיד כבר כאן

אם אי פעם מצאתם את עצמכם שיכורים ומנסים לשלוח הודעה בוואטס אפ כשאין לכם חיבור לאינטרנט, אולי נאנחתם לרווחה בבוקר למחרת שגיליתם שההודעה לא נשלחה.

ובכן, תודות לעדכון חדש – הלך עליכם, כי ההודעה הזו הולכת להישלח אם תרצו וגם אם לא.


עכשיו אתם יכולים לשלוח הודעות בוואטס אפ גם אם אין לכם גישה לאינטרנט, והעתיד כבר כאן.


למרות זאת, עבור רובנו, זה דבר חיובי. תודות לעדכון אתם כבר לא צריכים לחכות עד ששוב יהיה לכם חיבור לאינטרנט ואז לחזור שוב לאפליקציה כדי לשלוח מחדש. מטורף.

העדכון הזה, שמיועד למכשירים עם מערכת ההפעלה IOS של "אפל", מחקה את אותה התבנית כמו בשליחת הודעות טקסט רגילות. בעיקרון, ההודעות האלו יישלחו ל"תור" ואז ישלחו שוב כשיש לכם חיבור.

בנוסף, מפתחי האפליקציה מאפשרים כעת שליחה של יותר תמונות וסרטונים, עד 30 בפעם אחת.

כדי ליהנות מכל אלה, כל שתצטרכו הוא לעדכן את הגרסה של הוואטסאפ שלכם (גרסה 2.17.1) על האייפון, האייפד, או האייפוד טאץ' שלכם.

אם אתם משתמשים באנדרואיד, אתם בטח מרגישים טוב עם עצמכם מאחר ולכם יש אפשרות ליהנות מהתכונות האלו עוד מיוני 2016, כך לפי דיווחים של עיתון ה-Mirror.

זכרו חברים, וואטסאפ לא יתחילו לחייב אתכם, למרות מה שדודה שלכם כותבת בפייסבוק.

עכשיו אתם יכולים לשלוח הודעות בוואטס אפ גם אם אין לכם גישה לאינטרנט, והעתיד כבר כאן.

הודעה כמו זו שלמעלה הופכת לוויראלית פה ושם, יחד עם השורות הבאות: "החל משבת בבוקר [היום] פייסבוק/וואטסאפ/או כל פלטפורמה הקשורה ברשת חברתית יגבו עלות. אם יש לכם לפחות 10 אנשי קשר שלחו להם את ההודעה הזו. כך נוכל לראות אם אתם משתמשים להוטים, הלוגו יהפוך לכחול ואתם תוכלו להמשיך להשתמש בתוכנה ללא חיוב. כפי שדווח בעיתונים היום, פייסבוק/וואטסאפ/כל פלטפורמה הקשורה ברשת חברתית תגבה 0.01 פני להודעה. שלחו את זה לעשרה אנשים. כשתעשו זאת הלוגו יהפוך לכחול אחר פייסבוק/וואטסאפ/כל פלטפורמה הקשורה ברשת חברתית תחייב אתכם בתשלום"

וואטסאפ שחררה הצהרה המציעה למשתמשים שלה כיצד לנהוג. כך נכתב: "אנחנו מייעצים לכם לחסום את שולח ההודעה, להתעלם ממנה ולמחוק אותה".

טוב, הגיוני.