על איזה כפתור תלחצו כדי לחולל שינוי חיובי בחיים שלכם? התשובה חושפת כיצד אתם מרגישים

זה לא במקרה שאנחנו מקיפים את עצמו בצבעים שונים של בגדים, רהיטים וכדומה. הצבעים הללו נבחרים בהתאם למצב התודעתי שלנו. ישנם עשרות מחקרים בפסיכולוגיה הקשורים במבחן הצבעים של לושר, שהיא דרך נפלאה לבדוק את מצב רוחו של אדם, כוונותיו ומצבו.

צוות האתר שלנו מזמין אתכם לקחת חלק בגרסה קלילה יותר של המבחן הה ולברר מה אתם בדיוק צריכים כדי להפוך מאושרים יותר מכפי שאתם כעת.


כל שעליכם לעשות כדי להשתתף במבחן הזה הוא לבחור את הכפתור עליו הייתם לוחצים כדי לחולל שינוי חיובי בחיים שלכם. על איזה כפתור הייתם לוחצים?


אדום

אם בחרתם באדום,ֿ פירוש הדבר הוא שאתם אנשים אשר מוכנים ונחושים להעניק דברים רבים לעולם הזה. פירוש הדבר הוא שאתם רוצים שישמעו אתכם, שיבחינו בכם ויזהו אתכם. אתם רוצים לעשות כמיטב יכולתכם בכל תחום בחיים (בעבודה ובחייכם האישיים* כדי להפוך לעובדים הטובים ביותר, בני הזוג הטובים ביותר וכדומה.

צהוב

גישתכם לחיים היא די אופטימיצ, אסרטיבית וחיובית. לקיחת סיכונים איננו משהו שאם חוששים מפניו אך בו בעת, אתם מצליחים לשמור על ההיגיון. אתם מודעים היטב ליכולות שלכם ומוכנים להשתמש בהם במלואם.


כתום

אתם אנשים שיכולים ליהנות מהצלחות קטנות. המוטיבציה הטובה ביותר שלכם היא להבין שהדברים הגדולים מתחילים בצעדים קטנים. זו הסיבה בגינה אתם שומרים על פוקוס תמידי לפרטים ולא מפספסים את ההזדמנות לשפרם.

ירוק

בחירה בכפתור הירוק מעידה על המאבק התמידי שלכם בין חופש ובטיחות באותו הזמן. אתם מנסים תמיד לשמור על איזון ורוגע מה שהופך אתכם לחברים טובים, עמיתים ובני זוג. בכל מקרה, ישנו רק דבר אחד שעליכם לזכור: במרדף אחרי האיזון, אתם עשויים לשכוח את הדברים החשובים לכם באמת.

ורוד

התקופה שעוברת עליכם כרגע היא מלאה בדברים טובים ומענגים ואתם מודעים לכך היטב. החדשות הטובות הן שאתם לא לוקחים דברים כמובנים מאליהם ונהנים מכל רגע, חיים את החיים שלכם במלואם. הדבר היחיד שעליכם לזכור הוא להישאר מיושבים בדעתכם ושלמור את הרגליים על הקרקע, אחרת, זה עשוי להיות קשה מאוחר יותר.

סגול

בחירה בכפתור הסגול מעידה על כך שהגעתם לחיים עליהם חלמתם. כעת יש לכם די ביטחון עצמי, הערכה עצמית ואמונה בעצמכם כדי לרדוף אחר כל המטרות והתשוקות ששמרתם בפנים במשך זמן כה רב. אתם יודעים מה מגיע לכם ואתם משתמשים בידע שלכם למען רווחתכם האישית ומצליחים להישאר אנשים רגישים מאוד.

כחול

בחירה בצבע זה קשורה כולה באיזון הנכון. אתם מעריכים את רעיון החיים המאוזנים ויודעים כמה חשוב זה להגיע ליעדים. אתם מודעים היטב לכך שהגעה לאיזון הנצחי היא בלתי אפשרי אבל אתם עושים כמיטב יכולתם להישאר מאוזנים ויציבים בחייכם ובחיי היקרים לכם.

אפור

היגיון הוא השם השני שלכם. אתם אלה ששומרים על רגליהם יציבות על הקרקע ועל הראש נקי. תכונה זו עשויה לגרום לכם להיראות קרירים ומרוחקים אבל אלה שמכירים אתכם יודעים כמה אתם רגישים ופשוטים.

באיזה צבע אתם בחרתם? האם התוצאה תיארה את הלך הרוח שלכם? בבקשה, שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך!