עצות ותרופות ביתיות וטבעיות שיעזרו לכם להיפטר מהעיגולים השחורים תחת העיניים

עיניים הן החלק היפה ביותר אצל האישה, והן תורמות להגדרת היופי שלה. עיגולים שחורים תחת העיניים הורסים את היופי של פנייך. קונסילר יכול לעזור ולהסתיר את העיגולים השחורים אבל לא לכסות אותם לחלוטין. האלטרנטיבה הטובה ביותר היא למצוא דרך טבעית כדי להיפטר מהעיגולים השחורים.

היום נראה לכם מה גורם לעיגולים השחורים, ונלמד אתכם להכין כמה מרקחות ביתיות שיעזרו לכם להיפטר מהעיגולים השחורים.


עיגולים שחורים נגרמים בדרך כלל מתזונה לא נכונה, מחסור בשינה, הזדקנות וחשיפה ממושכת לשמש. אבל עם הטיפול הנכון ניתן לרפא ולהעלים את העיגולים השחורים לחלוטין. הנה כמה תרופות ביתיות ועצות שיעזרו לכם להיפטר מהעיגולים השחורים והטלאים המכוערים האלו תחת העיניים שלכם. התרופות האלו בטוחות לשימוש עבור האזור העדין שתחת העיניים שלכם.


מרקחות ביתיות שיעזרו לכם להיפטר מהכתמים השחורים.

1. חלב קוקוס

קחו קוקוס מגורד וסחטו ממנו את החלב לתוך קערה. טבלו צמר גפן בנוזל והניחו אותו תחת העפעפיים. הניחו לזה לעבוד במשך 15 דקות והשפריצו מים קרים. זה משפר את גון העור ועוזר להסיר את העיגולים השחורים והקמטים.

2. קוביות קרח ממי ורדים

במקום להשתמש בקוביות קרח תוכלו להקפיא מי ורדים בתבנית של קוביות קרח. שפשפו בעדינות את קוביות הקרח תחת העיניים שלכם למשך 5 דקות. זוהי דרך מהירה להיפטר מהעיגולים השחורים תחת העיניים שלכם, תרופה יעילה לעיניים עייפות ונפוחות.

3. מיץ מנטה

קחו חופן עלי מנטה טריים מהגינה שלכם, שטפו וטחנו עד שתתקבל משחה חלקה בעזרת כמה טיפות של מים. מרחו את המשחה סביב העיניים שלכם ותנו לזה לעבוד במשך 10 דקות. שטפו את העיניים שלכם במים קרים. המנטה מעניקה רוגע מיידי ואפקט מצנן לעיניים שלכם. זה יחליק את האזור שמתחת לעיניים שלכם ויצמצם את הכתמים השחורים.

4. שמן קוקוס ושקדים

בקערה, ערבבו כף אחת של שמן שקדים וכף אחת של שמן קוקוס. מרחו את תערובת השמנים באזור שסביב העיניים שלכם. כעת סגרו את העיניים ועסו בעדינות ובתנועות סיבוביות בפינה החיצוני של העין לכיוון הפינה הפנימית. וודאו שאתם מעשים בכיוון אחד. שמן קוקוס ושמן שקדים מכילים וויטמין E שמסייע בהורדת הנפיחות, הקמטים והכתמים השחורים.

5. מיץ מלפפון

קחו קליפת מלפפון וטחנו אותה כדי להכין משחה אחידה. שמרו את המשחה במקרר למשך שעה. טבלו שתי פיסות צמר גפן במשחת המלפפונים ושימו על האזור בעיניים עצומות. השאירו למשך 15 דקות ולאחר מכן שטפו את הפנים במים פושרים.

6. תפוחי אדמה

פרסו תפוח אדמה והניחו בקערה עם מים קרים. תנו לתפוחי האדמה להיספג לחלוטין במים במשך 2-3 דקות. כעת הניחו 2 פרוסות תחת כל עין. תנו לזה לנוח במשך 10 דקות ולאחר מכן שטפו במים קרים.

עצות מועילות כיצד להימנע מהכתמים השחורים

1. שנו לפחות 7-8 שעות כדי להיפטר מהכתמים השחורים.

2. אכלו הרבה מזונות עשירים בברזל כמו תרד, טופו ואגוזים. ברזל נדרש לייצור המוגלובין. המוגלובין נמוך עלול לגרום לכתמים שחורים.

3. התרחקו מאור השמש כדי להימנע מכתמים שחורים. חשיפה לשמש עשויה לגרום לפיגמנטציה בעור שתחת העיניים, שעשוי להסתכם בכתמים שחורים. הרכיבו משקפי שמש בכל פעם שאתם יוצאים החוצה אל השמש.

4. אל תשפשפו את העיניים שלכם כי זה עשוי להזיק לכלי הדם ויכול לתרום להופעת כתמים שחורים תחת העיניים שלכם.

5. שטפו את העיניים שלכם במים קרים מדי יום כדי להרגיע את העיניים.

6. אמנו את שררי העיניים שלכם במשך 2-3 דקות ביום כדי להאיץ את זרימת הדם והגמישות

7. אל תשבו מול המחשב או הטלוויזיה במשך שעות.