עקרת בית מתעדת את המטלות היומיות שלה לאחר שבן הזוג שלה מאשים אותה שהיא אינה עושה דבר בבית

אילו אנשים רק ידעו כמה עקרות בית עושות על בסיס קבוע, הם היו מופתעים מאוד.

כשאנשים שומעים שנשים נשארות בבית כדי לגדל את הילדים שלהן, תמיד יהיו כאלה שירגישו כאילו הנשים הללו לא עושות כלום. להישאר בבית קשור בדרך כלל בזמן לעשות מה שרוצים ורק לנוח בבית החמים והנעים.


למרבה הצער, ישנם בעלים שמתנשאים על נשותיהם שנשארות בבית, וחושבים שזה קל יותר פשוט כי נמצאים בבית כל היום. הן לא משתתפות בפגישות, ממלאות דוחו״ת או עושות מצגות.


מה שהאנשים האלה לא יודעים שלהישאר בבית זו לא עבודה קלה בכלל

כשנשים בוחרות שלא ״לעבוד״, זה לא אומר שהן אינן עובדות בכלל. העבודה האמיתית והקשה יותר רק מתחילה.

אישה אחת החליטה לשבור את השתיקה ולדבר כנגד הסטריאוטיפים שיש על עקרות בית.

משתמשת טיקטוק בשם @sierra_not_ciara חשבה מה פירוש הדבר כשבן הזוג שלה האשים אותה שהיא לא עושה כלום בגלל שהי אימא במשרה מלאה.

והיא הבינה שההאשמות הללו אינן נכונות כלל. היא תמיד עסוקה לא בדוחו״ת ובפגישות, אלא עם מטלות הבית כולן שעליה לסיים על בסיס יומי. שלא לדבר על כך שהאישה הזו היא אם ל-2 ילדים! זו כבר עבודה קשה מאוד.


בסרטון שהעלתה, עקרת הבית הזו משתפת בכל הדברים שהיא צריכה לעשות בזמן שחבר שלה בעבודה. היא גם הסכירה כיצד הוא בטוח שהיא ׳לא עושה כלום׳ בזמן שהוא בחוץ מרוויח כסף.

היא התחילה את הסרטון שלה עם משימה אחת קשה: להכין ארוחת ערב לילדים.

אם אתם הורים, אתם בטח יודעים שזמן הארוחה הוא אתגר קשוח. דברים יכולים להפוך מלוכלכים, אבל הבריאות והמרגש של הילדים בעדיפות ראשונה.

אז אתם מתעלמים מכל הבלאגן כל עוד הילדים מקבלים מזון בכמות הוגנת ומזינה ישר לבטן. זה מתחיל כשיחה פשוטה ובניסיון שכנוע לאכול הכל עד הסוף ומסתיים במלחמה על מי הבוס בבית. רוב הזמן האימא מנצחת, אבל לפעמים, הילדים הקטנים זוכים.

חלק מאתגר נוסף הוא זמן המקלחת


״צונזר״

עם שני ילדים המתרוצצים סביב, כל אחד יכול לאבד את קור הרוח. לא האם הזו. היא מצליחה להכניס את הילדים לאמבטיה.

גם להלביש את הילדים זו משימה. אם הם רצים החוצה מהמקלחת, לדוגמה. הילדים האלה אוהבים לברוח מהבגדים שלהם!

האישה הזו היא די קשוחה, והמטלות הללו אינן אפילו כל מה שהיא עושה במהלך היום. חבר שלה בעבודה יכול להיות בהפסקת קפה. לאם במשרה מלאה אין זמן לבזבז, אלא אם הילדים מנמנמים, שזה אתגר נוסף שיש לצלוח.

פיו! רק הצפייה בסרטון שלה גורמת לנו להתעייף. אז מי לא עושה כלום?

ימיה הארוכים של האם הזו מסתיימים בהשכבת הילדים. הבנות שלה הולכות למיטה, ורק אז היא מקבלת את ההזדמנות לאכול משהו אבל היא עושה זאת בעמידה, בעודה סוחבת את בנה על הידיים.

אתם בטח חושבים שהכל בא על מקומו בשלום ושהיא עומדת לנוח. אבל, חכו, הבן עשה עליה קקי!

האימא הזו המתעדת את יומה הקשה, בהחלט מאירה את עינינו

נשים שבוחרות להישאר בבית מופצצות בעבודה. בעוד שאנשים במשרדים ובשדות עובדים מספר שבועות כדי להרוויח כסף מדי יום, עקרות בית אף פעם לא מקבלות יום חופש כי העבודה שלהן אף פעם לא מסתיימת.

זו הסיבה מדוע יש לשבח ולהלל אותן ולהודות להן על עבודתן הקשה שכוללת אהבה ואכפתיות כלפי המשפחה שלה.