בחן את עצמך: איזה סוג פרפקציוניסט אתה ומה זה אומר על האישיות שלך ?

האם אתם מחשיבים את עצמכם לפרפקציוניסטים? זו יכולה להיות שאלה מכשילה כי לרבים מאיתנו יש תכונות שמאפיינות פרפקציוניסטים אמיתיים, ועדיין מדובר רק בתחומים מסוימים בחיים שלנו. אולי אנחנו דואגים לבצע פרויקט מסוים בדרך המושלמת או מתכננים טיול שילך חלק צעד אחרי צעד. אם אחד הדברים שציינו תקפים לגביכם, זה עדיין לא אומר שאתם פרפקציוניסטים גמורים.

בכל מקרה, אם אתם תמיד מבחינים בהבדלים הקטנים ביותר ובאי דיוקים שאחרים מחמיצים, כנראה שאתם ממוקמים גבוה בדרג הפרפקציוניזם. זה בגלל שפרפקציוניסטים רואים את העולם דרך משקפיים בעלות תקנים מחמירים ומאתרים כל דבר במהירות. הדחף שלהם לפרפקציוניזם משפיע על כל אזור בחייהם, לא רק על תחומים מסוימים.


למעשה, זה כאילו שיש להם ראיית לייזר והם יכולים לשים לב לפגמים הקלים ביותר או לטעויות הכי קטנות. הם לא מפספסים אי דיוקים. הם מקדישים תשומת לב רבה לכל דבר, ולכן הדרך הקלה ביותר לאבחן באיזו רמה של פרפקציוניזם הם נמצאים היא מבחנים כמו הבוחן הויזואלי הזה שהבאנו לפניכם! המבחן הזה בודק כיצד המוח,התודעה והעיניים שלכם עובדות יחד כדי להעריך סדרת תמונות בה מוצגים צורות שונות. הבוחן מנתח ובדוק כיצד אתם חווים חוסר דיוקים, כך ניתן לקבוע כמה אתם פרפקציוניסטים. הקדישו רגע וגלו מה יצא לכם!