צוות בית הספר וההורים הפתיעו את השרת שהולך כל יום לעבודה ברגל ברכב חדש

רוברט ריד, שרת בן 60 בבית ספר יסודי, מבין את ערכה של עבודה קשה. הוא יודע שכדי לבצע את מטלותיו היטב, עליו לשמר רמת מסירות מסוימת.

וזה בדיוק מה שהוא עושה ב-4 החודשים האחרונים.


עבודתו כשרת בבית הספר היסודי פארמינגטון בג׳רמנטאון, טנסי, רחוקה מלהיות קלה. אבל מה שמאתגר אותו מדי יום איננה עבודתו; זה המסע שהוא עושה מהעבודה הביתה.

לרוברט אין רכב, אז הוא משתמש בתחבורה הציבורית כדי להגיע לעבודה מדי יום. הוא נוסע ב-3 אוטובוסים וצועד יותר מ-3 ק״מ כדי להגיע לבית הספר בזמן. לאחר מכן, הוא נאלץ לעשות את אותה הדרך בחזרה בסוף כל יום. בשל הנסיעות המתישות שלו, רוברט לא מגיע הביתה עד 8 בערב או מאוחר מזה.WKVI K99.3 FM / Facbeook

חרף השגרה המתישה שלו, רוברט תמיד מתייצב לעבודה בחיוך. למעשה, כולם בבית הספר פארמינגטון מסכימים ש׳מר רוברט מוסיף מעט קרן שמש לבית הספר שלנו׳. בשל מזגו הנעים, הוא משפיע לחיוב על הצוות והתלמידים.

השרת האהוב ידוע גם בהיותו עובד חרוץ. ברגע שהוא מסיים את מטלותיו, רוברט מחפש עבודות אחרות שאפשר לעשות סביב בית הספר. הוא תמיד מוכן להושיט יד לעזרה, והוא עושה את הכל עם חיוך ענק על פניו.

אישיותו הנגישה והידידותית זיכתה אותו באהבה וכבוד מצד האנשים בבית הספר. עמיתיו לעבודה מודעים לקשייו בנסיעות, לכן הם מסיעים אותו לתחנת האוטובוס מעת לעת. כמה מעם אפילו נותנים לו כסף לארוחת צהרים.


WKVI K99.3 FM / Facbeook

״נאמר שאני יוצא מהעבודה ב-3 בצהרים״, אמר רוברט ל- WMC Action News 5. ״אני מגיע הביתה סביב 7 בערב. אני חי במיליבראנץ׳ ו-ווינצ׳סטר. עלי לתפוס 3 אוטובוסים וללכת יותר מ-3 ק״מ. הם אפילו נותנים לי כסף כשאני נתקע בלי. אני אומר לך, אנחנו כמו משפחה בפארמינגטון״.


כל זה קרה עד שעמיתיו לעבודה החליטו לתגמל אותו על מסירותו. הם לא רצו שילך לעבוד וממנה יותר, אז הם החליטו לעשות משהו מיוחד עבורו. הם הקימו קמפיין מימון המונים כדי לקנות לו רכב.

ב-19 בפברואר, הצוות בפארמינגטון ביקש ממנו להגיע לספריה. רוברט חשב שהם הולכים להעניק לו מטלות, עד שהמורה אליזבת׳ מלון חשפה בפניו את החדשות הטובות.

״הקמנו עבור קמפיין מימון המונים לפני 21 שעות״, היא אמרה. ״גייסנו 7000$ לקנות לך רכב חדש״.

עם שמיעת המילים הללו, רוברט נפל על ברכיו והחל לבכות. הרגע המרגש תועד במצלמה ע״י שאר הצוות. כשעמד שוב על רגליו, הוא חיבק את המורה שאז טפחה על גבו ואמרה, ״מגיע לך״.


WKVI K99.3 FM / Facbeook

המורה אליזבת׳ אמרה שרוברט הוא מודל נפלא לחיקוי עבור התלמידים בפארמינגטון.

״מוסר העבודה שלו הוא בלתי ייאמן, ואנחנו רוצים שהילדים שלנו ילמדו את זה, שלא יהיה להם רק מוסר עבודה שכזה, אלא שכשהם רואים מישהו במצוקה, הם ינסו לעזור. חשוב לעשות זאת״, היא אומרת.

הקמפיין חצה את רף 10,000 הדולרים וכעת עומד כמעט על 50,000$! ביום הזיכרון, רוברט קיבל סופסוף את רכב החלומות שלו – שברולט סילבראדו 1500 מודל 2019 בגוון אדום מקסים, הצבע האהוב עליו.


WKVI K99.3 FM / Facbeook

מזה זמן רב רוברט חולם להקים עסק צדדי לגינון, ולכן השתמש בחלק מהכסף כדי לקנות ציוד. החלומות שלו מתגשמים סופסוף אחד אחרי השני, וכל זה לא היה אפשרי ללא הצוות האדיב בבית הספר פארמינגטון והתרומים.

״אני אוהב את האנשים פה״, אמר רוברט. ״אני אוהב אותם! ולא הייתי יכול לעשות זאת בלעדיהם. אני חש אושר לעבוד פה. אושר טהור״

צפו בסרטון הבא כדי לראות את הרגע המרגש בו שמע השרת האהוב את החדשות