מה צורת היד שלכם אומרת עליכם ועל האישיות שלכם?

האיפור, הארנק, צורת הציפורניים וגוון הליפסטיק החביב עליכן – אלו לא הדברים היחידים שיכולים לומר הרבה על אישיותה של אישה. שימו לב היטב לצורת הידיים, כדי לקבל את מלוא המידע עליה.

צורת היד שלכן יכולה לחשוף את כל הסודות האישיים שלכן!


סוג 1: כפות ידיים מרובעות, אצבעות קצרות


אלו הן נשים מעשיות ושמרניות מאוד שרק לעתים נדירות חולמות על משהו בלתי מושג. ניתן לסמוך עליהן, הן מבינות ובעלות תודעה גמישה. נשים בעלות ידיים כאלו מתחברות מהר עם גברים ולא רואות שום דבר מביש בלהפוך את הדייטים שלהן ל"פגישות עסקיות".

אם אתן מזהות את עצמכן בתיאור הזה, שימו לב שציפיות גבוהות עשויות להיות גורם הוויכוח. לכן, מעת לעת הרשו לעצמכן להיות ספונטניות ולא לפעול לפי התכנית.

סוג 2: כפות ידיים מרובעות, אצבעות ארוכות

נשים רבות השייכות לסוג זה מעדיפות להדגיש כל מילה באמצעות מחוות. הן אימפולסיביות ורגישות. כל מה שהן עושות, הן עושות בחסד, בקלות, כאילו שהן משחקות. יש להן מגוון רחב של תחומי עניין, אך מעת לעת הן מחפשות מקור השראה חדש. הן אוהבות אינטרקציה עם אנשים וגם עם מחשבים. הן מסתדרות עם כל סוגי הציוד המשרדי.

אם את מזהה את עצמך בתיאור הזה, נסי למצוא מקור אנרגיה נוסף שלא "ייבש" כל כך מהר. טכניקות מדיטציה עשויות לעזור, כל עוד את משתמשת בהן על בסיס קבוע. ללכת לספא (או לארגן אחד כזה בבית) ולהעביר ערב שקט אחד לפחות פעם בשבועיים, בו את לא יוצאת למסיבה, ואורחים לא מבקרים אותך.

סוג 3: כפות ידיים מוארכות, אצבעות קצרות

את הנשים הללו קל לזהות – הן מתופפות באצבעותיהן תמיד, לא בגלל שהן עצבניות, אלא בגלל שיש להן עודף אנרגיה. הן שואבות השראה בקלות מרעיונות של אנשים אחרים. הן מצטיינות בארגון, אבל לפעמים כישרון הארגון שלהם גורם להם להיראות כמו "מפעילי בובות" – הן מפעילות מניפולציה על אחרים ע"י משיכה בחוטים הנכונים.

אם את מזהה את עצמך בתיאור הזה, אנחנו מציעים לכן לא להיחפז ולנוח יותר כדי לשמור על מערכת העצבים שלכן, הלב וכלי הדם בריאים.

סוג 4: כפות ידיים מוארכות, אצבעות ארוכות

נציגות הקבוצה הזו מתענות לעתים קרובות ע"י ספקות ומרגישות חוסר בטחון לעתים. הן רכות, רגישות וניתנות להשפעה בקלות ע"י אחרים. ישנן נשים יצירתיות רבות בקבוצה הזו – הן יכולות לחוש בכל הניואנסים ובכל הגוונים. עמידות בסטרס ויכולת לעבוד תחת לחץ לא נמנים בין המעלות החזקות של הנשים הללו. הן מרגישות חוסר נוחות אם מתחוללת סביבן מהומה, והן לא מתעניינות באדרנלין ובדרייב (מניע).

לנשים אלו יש אינטואיציה מפותחת מאוד. הן קינסטתיות – נשים שמעדיפות לתפוס את העולם בעזרת דברים הניתנים למגע. הן לא מפספסות אפשרות ללטף חתול ספינקס, הן בוחרות את הבגדים והתחתונים שלהן בזהירות, ומתרגזות שמשהו "לא מתחבר" לגוף.

אם את מזהה את עצמך בקבוצה, זכרי כי סנסציות הקשורות במגע וחישה עוזרות לנו לדחות את השפעת הגיל, לכן חפשו לכן סנסציות חדשות כאלו.