מה שהאישה הזו עשתה לתינוק שלה בזמן העבודה, גרם לנו להמון הערצה!

אמהות פירושה דברים שונים לאנשים שונים. זהו שלב אליו משתוקקות נשים רבות שרוצות לחוות כיצד זה מרגיש להביא ילד לעולם.

ראו מה האישה הזו, שסוחבת לבנים למחייתה, עשתה לתינוק שלה בזמן העבודה


אבל להביא ילד לעולם זה עניין משני כמו לגדל ילד. זהו היבט בו נכשלים אנשים רבים כהורים מאחר ואין להם את מה שדרוש כדי לסעוד ילד. אין דבר שובר לב כמו לראות נשים שמזניחות את התינוקות שלהן רק בכגלל שאינן יודעות כיצד לדאוג לצרכים שלהם.


אמהות הן מלאות חמלה ואוהבות; אלו הן הנשים שמתנהגות בחוסר אנוכיות מוחלט בכל הנוגע לטיפול בילדיהם. הקרבנות שהן מקריבות אינן ניתנות להשוואה; הן יעדיפו לגווע מלראות את ילדיהן רעבים.

האישה האסייתית הזו זכתה באהבה של אנשים רבים כשהתמונות שלה, עם בנה נישא על גבה בזמן העבודה, סחפו את האינטרנט בסערה.

באפריקה, לקשור ילד לגב הוא עניין שבשגרה ונשים עושות זאת כדי להרדים את התינוקות שלהן, לדאוג שיהיה להם חם ולוודא שהן מצליחות לעשות מטלות נוספות. בעולם המערבי, המנהג הזה נתפס כמשונה כי אנשים תוהים לעתים קרובות האם הילד ייחנק.

האישה שאנחנו רואים בתמונות הללו קשרה את בנה על גבה כדי שתוכל ללכת לעבוד. אמהות יכולה להיות מתישה עבור נשים רבות מאחר והן צריכות לדאוג תמיד, איפשהו באחורי הראש שלהן, מה יהיה עם התינוק בזמן שהן יחזרו לשגרה שלהן.

עבור האישה הזו, שמניחה לבנים למחייתה, נשיאת הילד על גבה אפשרה לה להניח לבני בניין ולסעוד את הילד בו זמנית.

ראו מה האישה הזו, שסוחבת לבנים למחייתה, עשתה לתינוק שלה בזמן העבודה

בגלל דרישות המקצוע שלה, היא החליטה שלא לתת לילד להסיר את דעתה יותר מדי. אם הילד היה משוטט לידה בזמן שהיא עובדת, היא הייתה מבזבזת הרבה יותר זמן בהשגחה עליו מאשר בעבודה עצמה.

אין ספק, גידול ילדים ידאג שהידיים שלכן יהיו תפוסות רוב הזמן. זהו שלב בו אתן פשוט חייבות לרוץ אחריהם ולוודא שלא יפגעו בשום צורה. מה יש לכם לומר לאישה הזו ולתינוק שלה?