רופאים לא מספרים לכם על זה, כי אז לא תהיה להם עבודה. הזרעים האלה מחסלים אפילו את המחלות הקשות ביותר

אנחנו חושבים שאתם תופתעו מאוד כשתגלו שגרעיני ענבים עשירים הם בעלי תכונות אנטי-סרטניות עצמתיות ביותר.

כן, הם מכילים מרכיבים אנטי-סרטניים – יותר מכל פרי אחר על פני כדור הארץ.


מחקר שנערך לאחרונה גילה שתמצית גרעיני ענבים היא יותר יעילה מטיפולים כימותרפיים מסורתיים בחיסול תאים סרטניים.


אתם וודאי שואלים את עצמכם – איך זה עובד? כאשר הסרטן נמצא בשלב מתקדם, תמצית גרעיני הענבים יותר אפקטיבית בחיסול התאים הסרטניים.

תמצית גרעיני הענבים פועלת רק כנגד התאים הסרטניים, אשר עמידים בפני טיפולים כימותרפיים, והדבר הטוב ביותר הוא שתמצית גרעיני הענבים אינה פוגעת בתאים בריאים – היא מחסלת תאים רעים ולא פוגעת בתאים הטובים.

מומחים מאמינים שתמצית גרעיני הענבים גורמת ללחץ חמצוני, שגורמת למוות תאי מתוכנן בשם אפופטוסיס. והמטופל זקוק כמות קטנה כדי לחסל את התאים הסרטניים.

התאים הסרטניים לא מפתחים עמידות בפני התמצית הזו, שלא כמו עם תרופות וטיפולים מסורתיים – שהתאים מפתחים עמידות נגדם.

אתם תצטרכו את המרכיבים הבאים כדי להכין את התמצית:

-1 כוס גרעיני ענבים
-צנצנת זכוכית עם מכסה
-1 מגבת נקייה

הוראות הכנה:

זה מה שעליכם לעשות – קודם כל עליכם לשטוף היטב את הגרעינים עם מים. לאחר מכן, הניחו אותם על מגבת שתספוג את המים. ואז השאירו אותם במשך 2-3 ימים בחוץ כדי שיתייבשו. אחרי 3 ימים, תטחנו אותם. והעבירו אותם לצנצנת זכוכית אותה תאחסנו במקום קריר וחשוך.

איך להשתמש

עליכם להשתמש באבקה 2-3 פעמים ביום. הוסיפו כפית אחת של האבקה לכוס מים או מיץ. ערבבו היטב ושתו. זה הכל! חשוב להשתמש בתרופה במשך 3 חודשים ברציפות. לאחר מכן, עשו הפסקה של חודשיים.

מקור 1
מקור 2

כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. השימוש באתר אינו מחליף את אחריות המשתמש והגולש לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.