רוצים לדעת כיצד אתם מתנהגים כשאתם אוהבים מישהו? התשובה נמצאת בזרת שלכם…מבטיחים!

למרות שזה נראה משונה מאוד, כל פרט בגוף שלנו נמצא שם מסיבה מסוימת וטומן בחובו מסרים רבים. הגוף שלנו הוא מיקרוקוסמוס שבו הכל שזור אחד בשני, וכבר הוכח שהיבטים שונים במראה החיצוני שלנו מרמזים על האישיות שלנו ועל הרגשות הכמוסים ביותר שלנו.

רוצים לדעת כיצד אתם מתנהגים כשאתם אוהבים מישהו? התשובה נמצאת בזרת שלכם...מבטיחים!


התגלה כי ישנו פרט פיזי ספציפי שקשור לאופן בו אנחנו מתאהבים ופועלים בזמן שאנחנו מאוהבים. מומחים טוענים כי הסוד למערכת היחסים שלכם קשור בזרת. זה נשמע אבסורדי, לא כך? אבל אני מבטיח לכם שזה מאוד אפקטיבי בכל הנוגע להיכרות שלכם עם עצמכם. בחנו את האצבע הקטנה שלכם בזהירות ואולי תגלו כיצד אתם מתנהגים כשאתם מאוהבים.

* אם הזרת שלכם מגיעה למפרק הראשון: אתם יודעים כיצד להעניק ביטוי לרגשות שלכם, קל לכם להיפתח בפני אחרים ואתם יודעים כיצד לבטא את הרגשות שלכם מבלי לחשוש. נצלו את זה ותמיד ספרו לאהוב/ה שלכם כמה אתם אוהבים אותם/אותן.


* אם הזרת שלכם חורגת מהמפרק הראשון: יש לכם לב ענק, אתם מאוד נדיבים ואותנטיים, אבל לפעמים אנשים לא מאמינים לכוונות והרגשות הטובים שלכם. וודאו שאתם כנים ועקביים כדי שיאמינו לכם.

* אם הזרת שלכם נמצאת תחת המפרק הראשון: יש לכם בעיות בתקשורת ואתם מתקשים להיפתח כלפי אחרים. אתם חיים כל הזמן בתוך הראש שלכם ומסוגרים מאוד בכל הנוגע לרגשות שלכם. למדו כיצד לכבוש את הפחד מפני הפגיעות וספרו לאחרים כיצד אתם מרגישים.

האם אתם מזדהים עם התוצאות הללו? יהיו אשר יהיו התוצאות, חשוב שניתן ביטוי לרגשות שלנו. אנחנו מוכרים ללמוד כיצד לבטא את האהבה שלנו.