רוצים לדעת מה הייתם בגלגול הקודם? בחרו בצבעים שנראים לכם, וגלו בעצמכם…

אם אתם חושבים שהחיים הנוכחים שלכם הם הראשונים והיחידים שחייתם, חשבו שוב. כל הנשמות שלנו התגלגלו אינספור פעמים והם חלק ממעגל אינסופי של לידה, חיים, מוות וגלגול מחדש. המוות המעשי היחיד שמתרחש הוא בגוף הפיזי שלנו, שהוא כלי הדם עבור הנשמה. כשהגוף מת, הנשמה מתגלגלת לגוף אחר כדי לחיות חיים נוספים, והמעגל מתחיל מחדש.

התהליך חוזר על עצמו מיליוני שנים ואם אתם מאמינים בגלגול נשמות, אז אולי תהיתם מי הייתם בגלגול הקודם. זה טבעי להיות סקרן והעובדה שלאורך ההיסטוריה כולנו היינו בעלי זהויות אינספור, ובכל זאת אין לנו מושג או זיכרון מהעניין, הופכים את הכל למעניין אף יותר. ישנם כמה אנשים שיכולים להתחבר בקלות לזיכרונות שלהם מחיים קודמים. תהליך ההיזכרות הזה חלש ומעורפל מאוד לעתים קרובות, ועדיין נראה כאילו פרט אחד בולט בין כולם – ואלו הם הצבעים.


כל חיים שאי פעם חיינו מלאים בצבעים תוססים. הם מה שהופכים את העולם שלנו לכה חי, יפה ושווה לחיות. החידון הזה לוקח את הצבעים בחשבון ומשתמש בהם כדי לעזור לכם לחקור עמוק בעבר ולגלות מי/מה הייתם בחיים הקודמים. בהתבסס על הצבעים אותם תמצאו המושכים ביותר מבין התמונות שתראו, תוכלו לצמצם את האפשרויות לגבי זהות העבר שלכם. זה קר, פשוט וקל – אז בואו וגלו מי הייתם בחיים הקדומים!