צורת כפות הידיים שלכם אומרת רבות על האישיות שלכם

קריאה בכף היא היא מדע שמספר על תכונות האופי של האדם ע"פ הידיים שלהם. מדע זה הוא פופולרי מאוד בכל רחבי העולם. בקדמת דנא אנשים האמינו שכל חומר שהוא עשוי מארבע יסודות (אש, אוויר, מים ואדמה) ובעל ארבע תכונות (יבש, לח, קר, חם) אשר קשורות ליסודות הללו ונובעים מתוכם.

1


התאוריה הזו הייתה ידועה אפילו בזמנו של אריסטו, וכמו הרבה תיאוריות מסורתיות שזכו פעם להתעלמות, כיום היא פופולרית במיוחד. אתם בטח זוכרים שכל מזל על גלגל המזלות קשור באלמנט מסוים (אוויר, מים, אש וכדומה). אחת התיאוריות גורסת כי כפות הידיים שלנו הן למעשה השתקפות של המהות שלנו, ושכל החיים שלנו כתובים על הידיים שלנו, לכן הידיים הן נקודות הכרחיות לשליטה על הגוף שלנו.


2

בנוסף נטען גם, שעל סמך צורת כפות הידיים שלנו, אדם שייך לאותו אלמנט שיכול להעיד גם על תכונות האופי שלו. הביטו בצורת הידיים שלכם, המשיכו לקרוא ואולי תוכלו ללמוד משהו על עצמכם.

#1 יד אדמה. אדם בעל כפות ידיים עבות ואצבעות דקות. אנשים אלו הם צנועים. הם קרובים מאוד למשפחתם ולחבריהם. לרוב מדובר באנשים מנומסים מאוד ונחמדים. אם הם מתאהבים, הם יתנו לאותו אדם את כל החיים שלהם.

3

#2 יד אש. לאדם יש כפות ידיים ארוכות ואצבעות ארוכות. אנשים אלו הם אנרגטיים מאוד ומלאי אמביציה. יש להם חזון ברור לגבי החיים שלהם והם בעלי תודעה צלולה. אין בחייהם אנשים רבים הקרובים להם והם בררנים במיוחד כשהם בוחרים את הפרטנר הרומנטי שלהם.

#3 יד מים. אדם בעל כפות ידיים חלקות ואצבעות קצרות, רחבות ועבות. אנשים אלו מוכשרים מאוד, אמנותיים ובעלי יכולת להסתגל לכל סיטואציה שהיא. הם יודעים לשמור סוד היטב. הם מוקירים את הפרטנר שלהם ואת מערכות היחסים שלהם, ויעשו ככל שהם יכולים כדי לשמור עליהם.

4

#4 יד עץ. לאנשים אלו יש כפות ידיים ארוכות, אצבעות ארוכות עם עצמות בנויות היטב. אנשים אלו הם יצירתיים מאוד ורגישים. הם לא נוטים להתאהב מיד. בכל מקרה, כשהם כן מתאהבים, הם יודעים להביע עומק ומשמעות עצומים.

5

#5 יד מתכת. לאנשים אלו יש כפות ידיים מרובעות, אצבעות וציפורניים. אנשים אלו הם מנהיגים. הם לא נוטים לייחס משמעות לרגשות, והם בוחרים את האנשים הקרובים להם על סמך תכונות האופי שלהם.

צוות האתר שלנו שולח לכל אחד מכם ערימות של חיוכים, קארמה טובה ואנרגיה חיובית! כל שעליכם לעשות הוא להושיט את היד ולקטוף אותם! אנחנו מקווים שהיום שלכם יחייך, שהשמש תזרח והשמזל יאיר לכם פנים בכל אשר תלכו!

עזרו לנו להאיר גם את ימיהם של אלו הקרובים לכם! שתפו את המאמר הזה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!