רק גאונים וסכיזופרנים יענו על 3 השאלות הללו נכונה

האופן בו אדם משיב לשאלות בצורה הישירה ביותר יכול לחשוף רבות אודותיו ועל המתרחש במוחו. בכל העולם פסיכולוגים משתמשים בשאלות האלה כדי לגלות האם אדם הוא גאון או זקוק לעזרה מקצועית – או שניהם.

צוות האתר שלנו מצא את 3 שאלות המפתח הללו שיכולות להגדיר את האישיות שיושבת בתוך ראשכם – הכובען המטורף או סלוודור דאלי.


מה יש לקנקן ולאוניית קיטור במשותף?

תשובה: בסוף הכתבה


מה יש לרכב מירוץ ולטורנדו במשותף?

תשובה: בסוף הכתבה

מה יש לנעל ולעיפרון במשותף?

תשובה: בסוף הכתבה

וכעת לחלק המעניין ביותר: מי אתם?
אם לא הצלחתם לחשוב על התשובות לשאלות האלה, אל דאגה – המוח שלכם בריא לחלוטין. אבל אם התשובות היו ברורות לכם ופשוטות, אז יש לכם נטייה לבעיות פסיכולוגיות, ואולי ראוי לחפש עזרה מקצועית כדי לוודא שהכל תקין.

סוג זה של מבחן הוא דוגמא ל׳שיטת ההצבה׳, בו משתמשים כדי לחשוף את מודעותו של אדם. אם מישהו בעל מוח סטנדרטי נשאר שאלה כמו, ״מה לעורב ולשולחן כתיבה יש במשותף?״ הם כנראה יגידו ״כלום״. במידה מסוימת, הם צודקים. באופן כללי, אי אפשר להשוות בין שני דברים אלה. מישהו עם סכיזופרניה, מצד שני, יחפש מיד אחר הקשר העמוק והפחות בולט בין שני הפריטים. מבלי לחשוב יותר מדי הם עשויים לטעון שאנשים כותבים אותיות על השולחן שלהם, ולעורב יש נוצות בהן אפשר להשתמש כדי לכתוב בעזרתן.


אבל כיצד ניתן להבדיל בין סכיזופרן וגאון אמיתי? ההבדל הוא שהראשון ישיב על שאלות כאלה בצורה מיידית, בעוד הגאון צריך להתרכז, לוותר על האפשרות הפחות ברורה, והפחות מעניינת שקופצת לראש ויהגו תשובה יוצאת דופן במיוחד.

תשובות:

מה יש לקנקן ולאוניית קיטור במשותף?
קיטור

מה יש לרכב מירוץ ולטורנדו במשותף?
שניהם חגים במעגלים.

מה יש לנעל ולעיפרון במשותף?
שניהם מותירים אחריהם עקבות