רק 12 דקות ביום, ולא ניתן יהיה לעמוד בפני הרגליים שלך! התרגילים האלו מתאימים לכולן!

הירכיים והמותניים הם החלק הקשה ביותר בגוף האישה לחיטוב. לכן, דיאטה היא לא תמיד הבחירה הנכונה אם אתן רוצות לצמצם את היקף הירכיים.

אם אתן רוצות להיפטר ממצבורי השומן מהחלק הפנימי והחיצוני בירכיים שלכן, עליכן לעשות את שלושת הדברים הבאים: לשלוט בצריכת הקלוריות היומית שלכן, לשתות הרבה מים ולהתחיל להתאמן כהלכה.


החדשות הטובות הן שלא צריך בכלל ללכת למכון כושר. המאמר הזה יביא בפניכן סדרה של תרגילים שתוכלו לבצע בבית. תצטרכו להשקיע רק 12 דקות ביום כדי להיפטר מס"מ אחד בירכיים שלכן בכל שבוע. זה לא הולך להיות קל, אבל אתן תהיו מרוצות בסוף.


תוכלו לעשות זאת על בסיס קבוע מבלי ציוד. כל תרגיל דורש 30 שניות. למרות שהתרגילים האלו נראים מצחיקים, הם באמת עובדים. נסו אותם, הם כבר עזרו לאלפי נשים.

סקוואטים
בהונות החוצה, ברכיים כפופות, מותניים למטה. אין צורך להבליט את הישבן, אבל יש לנסות להרים אותו מעט למעלה. תוכלו לשים את הידיים שלכן איפה שתרצו. שלבו בתרגיל את שרירי הליבה.

כפיפות ברכיים לצד
פנו עם הגוף הצידה. כשהרגל החיצונית שלכן מונחת על הרצפה, הנמיכו את הגוף ע"י לחיצה של המותן לאחור וכיפוף הברך. עשו רגל אחת למשך 30 שניות, ואז החליפו. המשקל שלכן צריך להיות על העקבים והברך לא צריכה לעבור את הבהונות.

סקוואט ובעיטה
עשו סקוואט ובעטו. אתן לא צריכות להרים את הרגל עד למעלה. שמרו על הידיים במקום נייטרלי. שלבו את שרירי הליבה, הכתפיים והגב.

קפיצות סקייט
קפצו. תוכלו לבחור את המהירות, והמרחק מצד לצד. ככל שתשמרו על קפיצה נמוכה יותר, כך תמקסמו את התנועה. הושיטו את הידיים קדימה.

הרמת רגל פנימית
שכבו על הרצפה. הרימו את הרגל והצביעו בעזרת הבוהן. עשו 30 שניות בכל צד.

הרמות רגליים מעגליות
הישארו באותה התנוחה. רגל אחת מתרוממת בעוד רגל אחת נשארת על הרצפה. הרימו את הרגל למעלה והחזירו בתנועה מעגלית. שמרו על בהונות פונות קדימה.

אחרי שסיימתן עם שני הרגליים, חזרו על התרגיל, אלא שהפעם בתנועה מעגלית לצד השני, קדימה.

הרמת רגל חיצונית
עמדו בתנוחת גשר צידי והרימו את הרגל למעלה. בתום 30 השניות, החליפו רגל.

ברז כיבוי
שימו את הידיים והמרפקים שלכם על הרצפה. שמרו על כתפיים רחבות וכפות ידיים שטוחות. שמרו על גב ישר, הרימו את ירך ימין, הביאו אותה החוצה ולמטה. זה הכל. הרגל שעובדת לא אמורה לגעת ברצפה.

ברז כיבוי בבעיטה
פחות או יותר אותה התנוחה כמו בתרגיל הקודם, אלא שהפעם אתן בועטות את הרגל החוצה. לכן, כשתם מרימים את ירך ימין, הביאו אותה החוצה ובעטו, ואז החזירו למטה. שמרו על בהונות בפוינט.