שוטר ואשתו מקבלים החלטה נועזת ומאמצים 5 אחים שאיבדו את הוריהם

לפעמים בחיים, אנחנו מתמודדים עם מצבים שמעולם לא החשבנו כאפשריים. וזה האופן בו אנחנו מגיבים למצבים האלה שמכתיב את האישיות שלנו. לשוטר הזה מלאס וגאס הייתה החלטה דומה לקבל.

וההחלטה הזו השפיעה ישירות על חייהם של רבים…המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד אודות סיפורו יוצא הדופן.© 23 ABC News / Youtube

היה זה סתם עוד יום עבוד נוסף עבור ניקולאס קינטנה ממשטרת מחוז צפון לאס וגאס. הוא קיבל שיחה אודות יריות וחש למקום כדי לבדוק מה קורה.


כשהגיע לבית לגביו דווח כי התבצעו בו יריות הוא פגש 5 ילדים. גילם נע בין 6 ועד 17 שנים. התקרית שדווחה התרחשה בין ההורים. אימם ואביהם נקלעו לריב סוער שבסופו נורו יריות.


© 23 ABC News / Youtube

אימם ירתה באביהם וכתוצאה מכך, הוא נהרג. זה הוביל למצב בלתי לו היה השוטר קינטנה מודע היטב. חמש הילדים היו נלקחים לחסות המדינה והיו מוצבים במשפחות אומנה שונות. אין ספק כי זה היה משנה את חייהם לנצח.

הוא הלך הביתה באותו היום ושוחח על המצב עם אשתו אמנדה; הוא רצה שהילדים יישארו איתם. לאחר דיונים רבים, אמנדה החליטה לפגוש את הילדים. ברגע שפגשה את הילדים ביום המחרת, היא התאהבה בהם מיד.


© 23 ABC News / Youtube

יום לאחר המפגש, עברו הילדים לבית משפחת קינטנה. בבית בו היו לפני יום זוג, חיים כעת גם 5 ילדים!


הסיבה לכך שהשוטר קינטנה היה מאוד אמפתי כלפי הילדים, זה בגלל שלו בעצמו הייתה ילדות סוערת. אביו נהרג כתוצאה מאלימות במשפחה לכן הוא יכול להזדהות עם כאבם של הילדים הללו. כשהגיע הזמן לבשר לילדים על ההחלטה שלו לאמץ אותם, הם היו בהלם!

״אני רוצה לאמץ כל אחד מכם. אני רוצה שתבואו לגור איתנו בביתנו״, אמר להם השוטר.


© 23 ABC News / Youtube

המבוגר שבין האחים תהה לעצמו מדוע הוא מוכן לקבל על עצמו משימה אדירה שכזו. הוא פשוט אמר שהוא רוצה לסייע לילדים להחלים ולגדול. לאחר החלטתם, הזוג לוקח שיעורים הקשורים במתן מחסה ותקשורת עם ילדים מאומצים כדי ללמוד כיצד להתמודד עימם.

בנוגע לאופן בו האימוץ הזה שינה את חייו, אמר השוטר קינטנה, ׳אני חושב על כל אחד מהם, מהבכור ועד הצעיר ביותר. כעת אני כבר לא מקבל החלטות עם אשתי בלבד, אלא עם אשתי וילדיי׳.

הזוג הצעיר באמת גורם לנו לחשוב כמה אדיבים יותר אנחנו יכולים להיות האחד כלפי השני. זו דוגמה בה יכול להשתמש כל אחד מאיתנו במצבים דומים. אנחנו מאחלים להם את הטוב ביותר

שתפו את זה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם, ועודדו אותם לגלות יותר אדיבות