שוטר מאמץ ילדה קטנה שחילץ מהתעללות ומנחם אותה בעודו בתפקיד

כשהשוטר ממשטרת אריזונה, בריאן זאק, פגש ילדה קטנה בשם קיילה במשמרת שלו, הוא רצה לטפל בה לנצח.

משאלתו התגשמו הקיץ הזה כשהוא ואשתו, סיארה, אימצו באופן רשמי את הילדה בת ה-4 למשפחתם.


במרץ 2018, בעודו בתפקיד, מפקד הסיור בריאן ופקודיו קיבלו קריאה לבדוק את מקום מגוריה של קיילה. הילדה הקטנה עברה התעללות מהוריה, אז בריאן בילה את הלילה כולו בניחומה והרגעתה.


הם צבעו חוברות צביעה ואכלו יחד חטיפים. כל הזמן הזה, קיילה החזיקה בידו. מפקד המשטרה הזה ממשטרת אריזונה תיאר אותה כ׳דבר חמוד ומתוק׳.

ברגע שהגיעו הבלשים, הם אספו אותה ולקחו אותה לבית החולים.

מפקד תחנת משטרת קינגמן כבר היה אב לשניים. אך לאחר שבילה שעות ויצר קשר עמוק עם קיילה, בריאן אמר לאשתו שהוא רוצה שהילדה הזו תהיה חלק ממשפחתם.

״הוא בא אלי, והיה כזה, ׳היום ביליתי עם הילדה הכי חמודה בעולם. היא כל כך מדהימה׳.״, אמרה קיארה.

שירותי רווחת הילד ניסו למצוא מקום בטוח עבור הילדה אך לא הצליחו. בדיוק אז התנדבו בריאן וסיארה להפוך למשפחת אומנה.


לילדה לא היה דבר. היה לה רק בקבוק ותיק בגדים שלא התאימו לה.

קיילה סבלה ממספר פציעות לאחר שעברה התעללות אצל משפחתה הביולוגית ובמהלך הזמן הזה טופלו הפציעות שלה. בריאן אמר שנגד הוריה הוגש כתב אישום.

חרף העבר האכזרי שסבלה, קיילה יצרה קשר עמוק עם בני משפחת זאק, במהירות.

״כבר ביום השני היא קראה לאשתי ׳אימא׳ או ׳אימאל׳ה׳״, הוא הוסיף. ״אני הייתי ׳הבחור׳ למשך שבוע או שתיים עד שהתחילה ללכת לגן ולמדה מה זה אבא״.

למרות שבריאן וסיארה כבר אהבו את קיילה בכל ליבם במהלך תקופת האומנה, הם חיו באי וודאות.

״חיינו כל שבוע מבלי לדעת האם היא תחזור להוריה הביולוגיים, או כמה זמן היא תהיה איתנו״, אמר בריאן. ״המטרה שלנו הייתה לאהוב ולדאוג לה כל עוד אפשר״.

ב-13 באוגוסט, הספקות שלהם הגיעו לקיצן כשהפכו באופן רשמי להוריה של קיילה! טקס האימוץ נערך בבית המשפט העליון של מחוז מואב בלייק הבאסו סיטי.

שוטרי משטרת מחוז קינגמן היו נרגשים לשמוע את החדשות הטובות אודות עמיתיהם לעבודה. מפקד התחנה, ראסטי קופר, אמר מילים טובות ורבות אודות בריאן ואשתו.

״המחויבות של סגן בריאן זאק לבטיחות הציבור יוצאת דופן בעבודתו ובאהבתו לקיילה. בריאן ואשתו סיארה הם הורים מדהימים״, הוא אמר ל- Good Morning America.

״הם מחויבים לשרת אחרים ולמען מטרה הגדולה מהם עצמם. אנחנו גאים בבריאן ואסירי תודה לו ולמשפחתו על כך שהם חלק מתחנת משטרת קינגמן״, הוא הוסיף.

בריאן אומר שקיילה עשתה דרך ארוכה מאז שהצטרפה למשפחתו. בהתחלה, היא לא ידעה כיצד לדבר. אך לאחר שהתגוררה איתם, הילדה משגשגת ואוהבת לדבר!

אביה אומר כי היא נהנית בגן, מבלעי חיים, ממחול וממשחקים בהם היא מעמידה פנים. השוטר הזה ממשטרת אריזונה אומר שהיא דמות ׳קומית ושנונה׳.

הזוג מקווה שגם משפחות אחרות ישקלו לאמץ.

״אני בהחלט מעודדת אנשים לאמץ מאחר וישנם ילדים כה רבים שזקוקים לעזרה ואפילו אם זה רק לזמן קצר, זה מחולל הבדל גדול״, אמרה סיארה.

בעוד שהתהליך עשוי להיות ארוך ומייגע, בריאן אומר שזה לא צריך להוריד את המוטיבציה למשפחות, מאחר וזה ׳בהחלט שווה את זה׳.