שוטר מתיידד עם דרת רחוב הרה והיא מבקשת ממנו לאמץ את התינוק שלה

שוטרים רבים עושים מעל ומעבר לשרת ולהגן על הקהילה שלהם. אבל שוטר אחד מסנטה רוזה, קליפורניה, לקח את זה לרמה אחרת לחלוטין כשאימץ את תינוקה של דרת רחוב הרה.

מה שהתחיל כיום עבור רגילה עבור המפקח ג׳סי ויטן, הפך לכזה שהוא ואשתו לא ישכחו לעולם© CBS Mornings / Youtube

לג׳סי יש באמתחתו כבר 10 שנים בשירות, ועוד שנים רבות בעתיד. הוא התיידד עם דרת רחוב הרה הסובלת מהתמכרות. בזמנים מסוימים אף הצליח למצוא עבורה מקלט ללילה.


יום אחד, אשתו אשלי הצטרפה אליו לנסיעה ברחובות. אז פגשה גם היא את דרת הרחוב

כשאשלי ראתה את האישה וילדה, דרת הרחוב שמה את ידה של אשלי על בטנה. לאשלי כלל לא היה מושג ששנה לאחר מכן, היא תהיה אימו של הילד.


© CBS Mornings / Youtube

לבני משפחת וויטן יש 3 ילדות מתחת לגיל 8

בחודש פברואר ביקשה האישה מהזוג לקחת את התינוק שלה. ג׳סי ואשלי הסכימו למרות שהיו מודאגים ממצבו הבריאותי של התינוק. איזה אנשים נפלאים.© CBS Mornings / Youtube

בזמן שהאם נאבקה בהתמכרות, היו חששות לבריאותו של הילד

סמוראי לוי הגיב,

״בכנות, אני מוקיר כבוד לאם המתמודדת עם התמכרות. במקום לשמור את התינוק ולסכן את חייה, היא ביקשה מהמשפחה לאמץ אותו. לא כל אחד מסוגל לעשות זאת״.

יש משהו בדבריו.

גולש אחר מציין,

״איכשהו, האם היולדת יכלה לראות בעד מצבה הקשה ולהבחין כי הזוג ניהל מערכת יחסים משפחתית ויציבה. ואז היא קיבלה החלטה לגבי עתיד התינוקת שלה. אני מכבד את זה״.

אין דבר מקסים יותר מאהבת אם


© CBS Mornings / Youtube

ההורים הללו ראויים לכל השבחים. ג׳סי אומר שלתינוקת מזג נעים אך היא מעורבת ומתבוננת בעולם הסובב אותה. מי יודע, אולי התינוקת הזו תהפוך לשוטרת ותעביר את המסר של אביה האדיב הלאה. בואו נקווה.

במהלך השימוע, כל שלושת האחיות ריס, 7, קנדל, 5, וסטלה, 3 , ענו ׳כן׳ פה אחד באשר לרצונן לאמץ את אחותן החדשה כחלק ממשפחת וויטן


© CBS Mornings / Youtube

התינוקת הארלו מייסי היא כעת בת למשפחה וויטן! שמה האמצעי ניתן לה ע״י אימה הביולוגית אשר משפחת וויטן שומרים לה חסד

ג׳סי אמר ל-Good Morning America:

״היא כה מקסימה. היא תבכה במידה והיא זקוקה לדבר מה, כפי שתינוקות עושים, אך כשנושיט לה יד, היא תפסיק מיד לבכות. היא יודעת מיד כי היא בטוחה״

החלק הטוב ביותר הוא שהמשפחה עדיין בקשר עם האם הביולוגית. אשלי וג׳סי משתפים את האם בתמונות של התינוקת. בני משפחת וויטן ממשיכים לדאוג לילדים הזקוקים למשפחות אומנה.

אשלי אומרת שילדים אלו אינם שבורים. כל שהם זקוקים לו, זה אהבה. ויש אהבה רבה סביב. אשלי גם מספרת כי אימה הביולוגית של הארלו רצתה חיים טובים יותר עבור בתה, אך ידעה שלא תוכל להעניק לה כאלה. אז, היא פנתה לשוטר האדיב ולאשתו, שהסכימו להעניק לה חיים טובים יותר.

צפו בסרטון הבא כדי ללמוד עוד אודות הסיפור שובה הלב הזה!

X – YT Video

בבקשה, שתפו את הסיפור הזה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם!