שימו עגבניות על הפנים וצפו בקסם מתרחש תוך מספר דקות. הנה הסוד

כולנו רוצים עור נקי ובהיר יותר, ופירוש הדבר שרבים מאיתנו מוכנים להשקיע ממיטב כספם וזמנם על מוצרים כימיים ותעשייתיים כדי לגרום לזה לקרות.

אבל, עלינו לקחת בחשבון את העובדה שישנם תרופות טבעיות ביתיות שעשויות להיות אפקטיביות יותר ולגרום הרבה פחות נזק. בימינו, אנשים רבים מוצאים דרכים טבעיות ואורגניות יותר לפתור את הבעיות שלהם, ותרופות ביתיות פופולריות הרבה יותר.


שמדובר בטיפוח והגנה על העור שלכם, הפתרון נמצא בעגבניות. הנה חמש דרכים עיקריות בהן עגבניות עוזרות לפתור את בעיות העור הרציוניות שלכם.


1. השתמשו בעגבניות ודבש כדי להשיג עור חלק יותר

ערבבו שתי כפות מיץ עגבניות ושתי כפות דבש. ערבבו אותם יחד ומרחו על הפנים. השאירו למשך 10 דקות ושטפו. לעור בהיר וזוהר יותר, עשו זאת כל יומיים.

שימו שתי כפות סוכר בקערה. פרסו עגבנייה והשרו חצי ממנה בסוכר. לאחר מספר דקות, הוציאו את העגבנייה שהייתה מושרת בסוכר ושפשפו בעזרתה את הפנים שלכם בעדינות. זה יסיר את כל תאי העור המתים.

2. עור שומני? נסו עגבניות ומלפפון

האם גם אתכם זה מעצבן, להתעסק עם עור שומני? הנה פתרון מעולה. ערבבו שתי כפות מיץ עגבניות ושתי כפות מיץ מלפפונים. מרחו את התערובת בנדיבות על הפנים שלכם. הניחו לזה לעבוד במשך 10 דקות ושטפו. לתוצאות מקסימליות, עשו זאת פעמיים בשבוע. זה עשוי לקחת עד 3 שבועות לפני שתראו תוצאות.

3. הילחמו באקנה בעזרת עגבניות

הוויטמינים A ו-C המצויים בעגבניות הופכים אותן לפתרון הטוב ביותר כנגד חצ'קונים ואקנה. חתכו עגבנייה לשניים. קחו חצי אחד, שפשפו אותו בעדינות על כל הפנים בתנועות עדינות. לאחר שסיימתם עם החצי הזה, השתמשו בחצי השני וחזרו על אותה הפעולה בדיוק כמו בחצי השני. אלטרנטיבה אחרת תהיה לטחון את העגבניות ולמרוח את הנוזל על הפנים שלכם. שטפו לאחר 10 דקות. עשו זאת 3 פעמים בשבוע והיווכחו בתוצאות.

4. עגבניות ולימון לפתוח את הנקבוביות

כדי לפתוח את הנקבוביות, ערבבו שתי כפות של עגבניות ושתי כפות של מיץ לימון. השתמשו בצמר גפן, ומרחו את התערובת בעדינות על הפנים שלכם ובתנועות סיבוביות. תנו לזה לעבוד במשך 15 דקות ולאחר מכן שטפו במים קרים. תוכלו לעשות זאת 3 פעמים בשבוע.

5. שיזוף מוגזם? נסו עגבניות ויוגורט

אם גיליתם שהשתזפתם קצת יותר מדי, ובא לכם לקבל את הצבע הנורמלי שלכם בחזרה, נסו את זה. קחו עגבניות טריות וחצי כוס יוגורט. טחנו עד שתתקבל משחה אחידה ומרחו על האזור הנגוע. תנו לזה לעבוד במשך 15 דקות.