שמן קנאביס ריפא ילד בן 3 אחרי שהרופאים נתנו לו 48 שעות לחיות

לנדון רידל הוא רק ילד, אבל הוא כבר אובחן כחולה בלוקמיה, וסיכויי ההישרדות שלו היו קלושים מאוד.

לדברי הרופאים, רק ל-8-10% מהחולים יש סיכוי לחיות, והם העריכו כי נותרו לו רק יומיים ולא יותר.


אמו, סיארה רידל הסבירה את התהליך והמלחמה המייגעת איתם התמודדו, "כל החזה שלו היה מלא בגידולים לוקמיים, וזו הסיבה שלא יכול היה לנשום. הם התחילו טיפולים כימותרפיים, אבל אמרו לנו שסביר להניח כי הוא לא ישרוד".


מאז שהחל את הטיפולים הכימותרפיים לפני חודשיים, לנדון הקטן איבד את התיאבון שלו והחל להקיא 50 פעמים ביום, התיש את האורגניזם שלו והפך אף חולה יותר.

כל זה עוד התרחש, עד שיום אחד מישהו הציע שמן קנאביס כטיפול והמשפחה שלו החליטה לתת לזה צ'אנס.

"דיברנו על כל החששות שלנו עם הצוות הרפואי ביוטה וראיתי את לנדון ממשיך לסבול וקמל לאטו בעוד התרופות ממשיכות להיערם. אז אמא שלי קראה באינטרנט על שמן הקנאביס", מספרת רידל ל-RYOT.

עבור המטרה הזו טסה המשפחה לקולורדו, מדינה בארצות הברית שעיגנה בחוק את השימוש בשמן קנאביס כטיפול רפואי.

להפתעת כולם, ימים מעטים עברו לפי שרפלקס ההקאה של לנדון פחת והוא זכה בתיאבון שלו בחזרה.

"הלבבות שלנו התמלאו אושר בגלל שמן הקנאביס שהצליח להחזיר את החיוך לפנים של לנדון. לנדון החל להרגיש טוב יותר ויותר! היה זה כאילו התרחש נס! הוא חייך שוב והחל לאכול!" מסבירה סיארה בבלוג שלה, בזמן הטיפול שעבר בנה.

"מדובר באכזריות לשמה שאדם יואשם בעבירה פלילית עקב שימוש בקנאביס על תרופות קונבציונליות. הלב שלי יוצא לאדם קוסלר ורומור רוז, יחד עם אינספור המשפחות שהושפעו כתוצאה מהאיסור בקנאביס.

התכוננו למאבק של החיים שלכם. ילד חולה הוא קרב בפני עצמו, אבל הבחירה הזו פותחת עולם חדש לחלוטין. יתכן ותצטרכו עור של פיל, אינטואיציה וצוות חזק שיעמוד לצדכם. אל תבזבזו זמן כדי לוודא שכל תרופה עושה יותר נזק מאשר תועלת. אם זה מרגיש לכם לא טוב, כנראה שזה לא טוב", היא מצהירה.