היא מרחה קליפת בננה על הפנים, לא תאמינו מה זה יעשה לעור שלכם

אקנה היא אחת ממחלות העור הנפוצות ביותר. אנשים רבים סובלים ממנה וקשת המוצרים הטוענים לטיפול בה כה רחבה – עד כדי שלא תצליחו אפילו לעקוב אחריהם, והם הופכים יקרים מאוד ובמהירות. בכל אופן, מי יודע מה בכלל יש במוצרים הקוסמטיים האלו? ובכן, ישנה דרך פשוטה וטבעית לחלוטין לגרום לפצעונים המטרידים האלו להיעלם. כל שתזדקקו לו הוא קליפת בננה.

אפשר להשתמש בקליפת הבננה ב-6 דרכים שונות כדי לסיים את הסבל הזה אחת ולתמיד. קליפת בננה היא בעלת מאפיינים בריאותיים רבים:


* היא מכילה ויטמין A,B,C ו-E.
* היא מכילה אבץ, מנגן וברזל, שעוזרים למנוע זיהומים.
* היא פועלת פעולה הדומה לפילינג טבעי, המסירה את הרעלים מהנקבוביות שלכם.
* יתרה מזאת, היא בעלת אפקט מחאט ולכן מצליחה להילחם בבקטריה הגורמת לאקנה.
* קליפות בננה עשירות בנוגדני חמצון, שנלחמות בחיידקים הגורמים לאקנה.
* קליפת בננה מכילה אנזימים שעוזרים לשמור על לחות העור.
* הם מכילים עמילן שמסלק את השומן העודף מהנקבוביות שלכם.

אופן שימוש 1: קליפת בננה בצורתה הטהורה


אופן השימוש הראשון לא מצריך שום מאמץ או ציוד מיוחד. אתם זקוקים רק לבננה. עליכם לחתוך את הקליפה לחתיכות ולשפשף על העור שלכם למשך 10 דקות רצופות לא לפני ששטפתם את העור עם הרבה מים. אל תשפשפו את זה על העיניים. הניחו לזה להיספג בעור שלכם במשך 20 דקות ואז שטפו היטב עם מים. חזר על התהליך 2-3 פעמים ביום.

אופן שימוש 2: קליפות בננה ושיבולת שועל

תוכלו להכין משחה פשוטה ואפקטיבית נגד אקנה בעזרת קליפת בננה ושיבולת שעל. הוסיפו קליפת בננה למיקסר עם 3 כפות סוכר ו-1/2 כוס שיבולת שועל, וערבלו היטב. לאחר מכן מרחו את התערובת על הפנים לא לפני ששטפתם היטב. עסו בעדינות את המשחה על הפנים שלכם בתנועות סיבוביות (היזהרו על העיניים). הניחו לכל הדבר לעבוד במשך 10 דקות. לאחר מכן, שטפו את הפנים היטב במים פושרים ומרחו קרם לחות (עדיף כזה ללא שומן). חזרו על התהליך בכל יום.

אופן שימוש 3: קליפת בננה וכורכום

כורכום מכיל חומר שהוא אנטיבקטריאלי וגם מחטא. זה עוזר להוריד נפיחות ואדמומיות ולחסל חיידקים שגורמים לאקנה. הוסיפו קליפת בננה למיקסר והכינו מחשה. לאחר מכן הוסיפו כמות זהה של כורכום כך שהיחס הוא בערך 50-50. לאחר מכן, הוסיפו מים – מספיק כדי ליצור משחה אחידה. עסו את הפנים שלכם במשחה לא לפני ששטפתם היטב במים ותנו לזה לעבוד במשך 15 דקות. שטפו במים פושרים, שימו קרם לחות ללא שומן וחזרו על הפעולה מדי יום.

אופן שימוש : קליפת בננה ולימון


החומצה הטבעית בלימון עוזרת לחסל בקטריה שגורמת לאקנה. יתרה מזאת, היא עוזרת להעלים צלקות קיימות. עליכם לוודא שהתערובת לא באה במגע עם העיניים. החומצה שבלימון עשויה לגרום לתחושת צריבה כואבת ביותר, אז היו זהירים! היספו קליפת בננה למיקסר. הוסיפו מיץ לימון ביחס של 50-50 וערבבו היטב. מרחו את המשחה שהכנתם בעזרת צמר גפן על הפנים. עסו בעדינות ותנו לזה לעבוד במשך 15 דקות. שטפו במים פושרים וחזרו על הפעולה מדי יום.

אופן שימוש 5: קליפת בננה ואבקת אפייה

אבקת אפייה היא מעולה בכל הנוגע לחיסול הרעלנים בנקבוביות שלכם. שימו בבלנדר קליפת בננה והכינו משחה. קחו כף אחת מהתערובת וערבבו עם 1/2 כף אבקת אפייה כדי ליצור משחה אחידה. מרחו את התערובת על הפנים שלכם באמצעות צמר גפן, ועסו בעדינות. היו זהירים שלא לבוא במגע עם העיניים. אחרי 2 דקות, שטפו את הפנים שלכם במים פושרים ושימו קרם לחות ללא שומן. חזרו על הפעולה בכל יום והאקנה ייעלם במהירות.

אופן שימוש 6: קליפת בננה עם דבש

דבש הוא בעל אפקט אנטי-בקטריאלי ופועל כמעניק לחות בו זמנית. ערבלו קליפת בננה והוסיפו 1/2 כף דבש כדי ליצור משחה. השתמשו בצמר גפן, ומרחו את המשחה בעדינות על הפנים שלכם בתנועות מעגליות. גם כאן השתדלו שהמשחה לא תבוא במגע עם העיניים. לאחר שנתתם לזה לעבוד במשך 15 דקות, שטפו את הפנים במים פושרים ומרחו קרם לחות ללא שומן. חזרו על התהליך מדי יום ובמהרה העור שלכם יהיה נקי מהחצ'קונים הטורדניים.

האמת היא שזה די פרקטי כשתוכלו להשתמש שוב במשהו שבדרך כלל הייתם זורקים ובתהליך גורם לכם להיראות בריאים ובאופן טבעי לחלוטין. נסו את זה בבית וגלו מהו אופן השימוש המועדף עליכם. אז, תוכלו לומר: "היה שלום, אקנה"