תאומות זהות יולדות באותו היום ובאותו בית חולים

ישנו קשר מיוחד בין תאומים זהים (או תאומות) שאנשים אחרים לעולם לא יצליחו להבין.

התאומות ג׳יילין וג׳נל קרופורד הן דוגמא מעולה לכך. הן היו בלתי נפרדות מלידה ותמיד עשו הכל להיות יחד. הן אפילו ילדו תינוקות באותו היום בדיוק…© Jalynne Crawford/Instagram

״להיות תאום זה לא דומה לשום דבר שאפשר להסביר או להבין אלא אם אתה אחד כזה בעצמך. הקשר הוא כה חזק עד שאדם יכול להרגיש את מה שהאחר מרגיש, וההפך. היינו בלתי נפרדות כשגדלנו. התלבשנו זהה בכל יום, חלקנו את אותו הרכב והטלפון, והיו לנו אותם החברים…היינו דבוקות זו למותן של האחרת״, מספר ג׳יילין ל- Love What Matters.


היא ממשיכה: ״המורים המליצו להורים שלנו שנהיה בכיתות נפרדות, אבל אנחנו בכינו נוכח המחשבה שנהיה רחוקות זו מזו. לאימא שלנו לא היה לב לשבור את הברית שהייתה בינינו, והיינו אסירות תודה על שדאגה שנישאר באותה הכיתה. זה החזיק מעמד עד השנה הראשונה בתיכון. המורים דאגו שלא נהיה עצמנו אם נהיה באותה הכיתה, אבל אנחנו חושבות שזה דווקא תרם לאישיות שלנו ולעובדה שתמיד קיבלנו ציונים מעולים״


© Jalynne Crawford/Instagram

ג׳יילין וג׳נל תמיד היו חברות טובות. כשהן גדלו, הייתה להן שפה משלהן שאיש לא יכולה היה להבין. כילדות, הן תמיד חלמו על תעיד משותף בו יתגוררו כשכנות עם משפחות. הן רצו שילדיהן העתידיים יהפכו לחברים הכי טובים וילמדו באותו בית ספר.

ג׳יילין הייתה הראשונה להינשא לברנדון ב-2011. שנה וחצי לאחר מכן, ג׳נל נישאה גם היא. מאחר והן רצו לבנות משפחה באותו הזמן, הן נכנסו להיריון בהפרש של שבועיים בלבד זו מזו…

למרבה הצער, ג׳נל עברה הפלה. הרופאים גילו שיש לה בעיה בריאותית שהקשתה עליה להתעבר. לג׳נל היה הריון מחוץ לרחם, והיסטוריה של תסמונת השחלות הפוליציסטיות, בעוד שג׳יילין עברה 2 הפלות.


© Jalynne Crawford/Instagram


אבל המכשולים הללו רק קירבו בין ג׳נל וג׳יילין והן החליטו להתמודד יחד עם המצב הנוראי.

6 חודשים לאחר מכן, ג׳יילין נכנסה שוב להיריון.

בהתחלה, היא הייתה מאושרת עד הגג, אבל אז חששה וחוותה רגשות מעורבים. היא לא ידעה כיצד לבשר לאחותה את החדשות, שזה עתה עברה 2 הפלות נוראיות בעצמה.

ואז, רק ארבעה ימים לאחר החדשות הטובות, היא קיבלה שיחת טלפון מג׳נל.

היא אמרה לאחותה שהיא בהיריון!


© Jalynne Crawford/Instagram

ג׳יילין וג׳נל לא הצליחו להפסיק ולייבב בבכי ולצחוק כשהבינו ששתיהן בהיריון בו זמנית, פעם נוספת.

הן התבדחו על כך שאולי ילדו באותו היום – דבר שאינו בלתי אפשרי בהינתן העובדה ששתיהן התעברו בערך באותו הזמן.


© Jalynne Crawford/Instagram

ככל שהתקדם ההיריון, כך הדימיון הפך ברור יותר.

הרופאים נדהמו בבדיקות השגרתיות, מאחר והתינוקות התפתחו באותו הקצב והיו זהים. כל תינוק היה באותו אורך ובמרחק של כמה מיליגרמים האחד מהשני בכל הקשור למשקלם.

ג׳יילין ידעה שהיא רוצה ללדת בניתוח קיסרי – ובהתאם, מסתבר שגם ג׳נל רצתה.


© Jalynne Crawford/Instagram

זה היה בדיוק כפי שחלמו: ג׳נל, הבכורה מבין האחיות, ילדה קודם את בנה, ג׳ייס אלן ליאופולדו. רק שלוש שעות לאחר מכן, ג׳יליין ילדה את בנה, ברייסון ריידר קרופורד.

חלום הילדות הגדול של ג׳יליין וג׳נל התגשם!


© Jalynne Crawford/Instagram

קבלת הפנים לבנים הללו הייתה מאורע נפל עבור שתי הנשים. אחרי כל הקשיים והתאגרים שעברו, אנחנו מאחלים להן כל טוב!


© Jalynne Crawford/Instagram

בואו נחזיק אצבעות לחיים ארוכים ומאושרים עבור הבנים! שתפו את הסיפור המדהים הזה כדי שגם חבריכם ובני המשפחה יוכלו לשאוב השראה!


© Jalynne Crawford/Instagram