תאומות זהות יולדות בנים באותו בית החולים, באותו היום – רק בשעות שונות

להפוך לדוד או דודה של האחיין או האחיינית שלכם זה רגע מיוחד מאוד בחייו של אדם. זה מתוק אפילו יותר אם יש לכם ילד שכעת יש לו שותף למשחקים.

אך עבור התאומות הזהות הללו, הילדים שלהם לא קיבלו רק חבר באותו הגיל אלא כמעט תאום משלהם!


ג׳יל ג׳וסטיניאני וארין צ׳פלק הן תאומות זהות מיורבה לינדה, קליפורניה. האחיות עשו הכל ביחד מאז שהן זוכרות את עצמן.

כעת, הן ילדו גם באותו היום. ג׳וסטיניאני וצ׳פלק ילדו את בניהן, אוליבר וסילאס, באותו בית החולים באותו היום. ופרט לכך, הבנים נולדו במשקל זהה, 3.31 ק״גֿ ואורכם 50 ס״נ.


״ההתאמה ממשיכה״, מספרת ארין צ׳פלק לתקשורת. בעלה של ארין זאק הוא חצי מתאומים גם כן. ארין וזאק נישאו במהלך המגפה בטקס אינטימי וערכו מסיבה גדולה ב-21 באוגוסט.

בבוקר של המסיבה שלהם באוגוסט 2021, היא קיבלה שיחה מאחותה, שהפתיעה אותה בחדשות לגבי ההריון. ג׳יל ג׳וסטיניאני הייתה הרבה עם תינוקה הראשון מבעלה יאן ג׳וסטיניאני. השניים נשואים מאז 2019.


© Jill Justiniani / Facebook

״צרחתי והערתי את בעלי״, משתפת ארין צ׳פלק עם התקשורת. ״זה היה כל כך מרגש״, היא מוסיפה.

שבוע לאחר מכן, בזמן ירח דבש במלדיביים, בני הזוג צ׳פלק גילו שהם בהריון והתקשרו לבשר על החדשות הטובות.

ארין צ׳פלק משתפת בחוויה שלה. היא אומרת, ״לקחתי בדיקת הריון וראיתי שני קווים אך הם היו חיוורים מאוד. לא הייתי בטוחה, ׳האם אני רואה מה שאני רואה?׳, ועשיתי פייסטים עם ג׳יל מהמלדיביים והיא הייתה כזה, ׳כן, זה זה. זה זה׳״


התאומות, שהיו קרובות זו לזו כל חייהן היו נרגשות לצאת למסע האימהות הזה יחדיו. הן מספרות כי הפחדים, ההתרגשות והחרדות מלהפוך לאימהות הפכו פשוטות יותר מאחר והן יכלו לדבר על הנושאים הללו זו עם זה.


© Erin Cheplak / Facebook

האחיות חיות במרחק 45 דקות האחת מהשנייה וסיפרו כי לבעלים שלהן יש בדיחה ששני הגברים סיפרו אינספור פעמים במהלך ההיריון שלהן. שני הגברים האמינו שהן ילדו באותו היום אבל זה נראה בלתי סביר לדבריהם של הרופאים.

לג׳יל ג׳וסטיניאני נקבע תור לניתוח קיסרי ב-5 במאי, בזמן שארין צ׳פלק עמדה ללדת ב-15 במאי. אך בבוקר של ה-5 במאי, ארין התעוררה והבינה שמשהו מתחולל בקיבה שלה והניחה שמדובר בהתרגשות לקראת הניתוח הקיסרי המצפה לה מאוחר יותר באותו היום.

אך מסתבר שלא הייתה זו התרגשות בלבד אלא שירדו לה המים. היא התקשרה לבעלה והם עשו דרכם במהירות לבית החולים בעודה כורעת ללדת.

הצ׳פלקים והג׳וסטיניאנים היו כולם באותו בית חולים, עוברים בין החדרים שלהם כדי לרומם את רוחן של שתי הנשים בעודן ממתינות ללידת התינוק.


© Erin Cheplak / Facebook

מאוחר יותר ג׳יל ג׳וסטיניאני סיפרה כי לא יכלה להאמין שזה קורה מאחר והסיכויים היו כה קלושים. ״אנחנו פשוט כל כך קרובות ובלתי ניתנות להפרדה, שזה איכשהו נראה הגיוני בדרך משונה מאוד״, היא סיפרה.

הג׳וסטיניאנים הביאו את בנם אוליבר לעולם ב-6:39 בערב, שעון מקומי, ומאוחר יותר בני משפת צ׳פלק הביאו לעולם את בנם סילאס ב-11:31 בערב, שעון מקומי, בהפרש של כ-5 שעות האחד מהשני.

האחיות גרות כעת במרחק של 5 דקות האחת מהשנייה. הן אומרות כי הן אסירות תודה על היכולת להיות אימהות יחדיו.

התאומות גם חולקות את אותה הקריירה כמרפאות בעיסוק לילדים והן אפילו קרובות יותר בגלל שאיבדו אחות לפני 10 שנים ומרגישות כי המשפחה שנותרה להן היא המשפחה שהן מוקירות יותר מכל.

זה סיפור מקסים על תאומות שהצליחו להישען האחת על השנייה בתקופה קסומה כזו בחייהן.

שתפו את הסיפור המתוק הזה עם בני המשפחה והחברים שלכם כדי לעשות להם את היום!