תאומות יולדות בנות באותו הזמן – ביום ההולדת שלהן

הקשר בין אחים הוא מיוחד מאוד ואי אפשר להחליפו בדבר. האושר שלכם כפול כשאתם חולקים אותו עם אח או אחות. לתאומות אמבר ואוטם יש סיבה טובה לחגוג…

התאומות אוטום שאו ואמבר טרמונטנה עושות הכל יחד מאז שהיו ילדות. האחיות חולקות קשר בלתי שביר זו עם האחרת והוא רק התחזק עם השנים.


האחיות עשו כותרות כששתיהן ילדו באותו הזמן. שתי האחיות ילדו בנות, בהפרש של 90 דקות האחת מהשנייה ב-29 באוקטובר, 2020, שזה גם במקרה יום ההולדת שלהן!

האחיות טופלו בבית החולים המחוזי פורט סנדרס בנוקסוויל, טנסי. התינוקות צ׳ארלסטון ובלייקלי יולדו ע״י אותו הרופא, דוקטור ג׳ורג׳ ויק.© Fort Sanders Regional Medical Center / Facebook

התינוקת ׳צארלסטון נולדה במשקל תקין של 4.08 ק״ג והתינוקת בלייקלי בעקבותיה במשקל 3.26. בית החולים בו נולדו הבנות לא לקח את צירוף המקרים הזה בקלות ופרסם אודות המאורע ברשתות החברתיות.

הם פרסמו תמונה של האחיות אוחזות בבנותיהן עם הכיתוב, ׳מתיקות כפול ואהבה כפולה! ❤️❤️זה היה יום מיוחד השבוע בבית החולים המחוזי פורט סנדרס כשהתאומות אוטום ואמבר ילדו את הבנות שלהן, צ׳ארלסטון ובלייקלי, בהפרש של 90 דקות זו מזו. ומעל לכל זה, זהו גם יום ההולדת של אמבר ואוטום!🎂״

האחיות חולקות קשר חזר מאוד. אי אפשר להפריד ביניהן אפילו בשנותיהן הבוגרות. אמבר ואוטום למדו באותו הקולג׳ לתואר הראשון והשני שלהן. האחיות הפכו לאחיות מוסמכות ומאוחר יותר גם שימשו כאחיות מוסמכות.


© Amber Tramontana / Facebook

לאמבר ואוטום יש גם בנים שנולדו ב-2018 בהפרש של 10 שבועות. בעוד שיש הבדל בלידות של הבנים, הבנים זהים במשקלם ובגובהם.


כשניסתה להרות בפעם השנייה, אוטום נאלצה בסוף לעבור הפלה. היא הייתה שבורת לב אך כעת מאמינה ש<לאלוהים יש תוכנית. זמן קצר לאחר ההפלה, היא נכנסה שוב להיריון. האחיות חשפו האחת בפני השנייה שהן בהיריון רק כמה שבועות לתוך ההיריון שלהן והבינו שילדו באותו היום! ״אחרי ההפלה שלנו, חשבנו, ׳למה זה קורה לנו?׳״, אומרת אוטום, ״אבל ידענו שלאלוהים יש תוכנית עבורנו״, היא מוסיפה. אמבר משתפת בתפילותיה לתאומות וכעת חושבת שאלוהים מצא דרך טובה יותר לתת חברה חדשה לבתה.
© Sharon Rickard Snyder / Facebook

כשהאחיות ילדו את בניהן ב-2018, הייתה זו אוטום שילדה קודם. כולם הניחו שדבר דומה יקרה שוב אך הפעם הייתה זו אמבר שילדה קודם.

האחיות ילדו בחדרים סמוכים. לדבריה של אוטום התינוקות התחברו מיד. ״היה נראה כאילו הן בילו תשעה חודשים ברחם יחדיו״, היא אומרת.

התאומות היו נרגשות שלבנותיהן תהיה האחת את השנייה. הן מאמינות שצ׳ארלסטון ובלייקלי יחלקו קשר דומה לזה שיש לאימותיהן.

״מתנת יום ההולדת הזו רק הופכת יותר ויותר מתוקה״, אומרת אמבר.

הקשר בין אמבר ואוטום הוא שובה לב. אנחנו מקווים שזה יעבור בתורשה גם לבנותיהן.

שתפו את הסיפור הזה עם אחרים כדי לעשות להם את היום!