תבדקו איזה חלק בגופכם צובר הכי הרבה שומנים ואיך להיפטר ממנו

תבדקו באיזה קבוצה אתם נמצאים בהתאם לסגנון חיים שלכם ואיך אתם יכולים לפתור את בעיית השומנים בהתאם:
באיזה חלק בגופכם צובר שומן

1. השמנה שנגרמה על ידי אוכל: זה הסוג הנפוץ ביותר בעולם ונגרם מאכילת יתר של מאכלים שומניים, וסוכרים לא בריאים. כדי להיפטר מהשומן, עליכם להתאמן לפחות 30 דקות כל יום.


2. השמנה הנגרמת ממתח בחיים: סוג של השמנה נוצר כתוצאה ממתח, חרדה ודיכאון. אנשים הסובלים מסוג זה השמנה לרוב מראים את פצעיהם עם מאכלים מתוקים. הדבר הכי חשוב לעשות כדי להוריד במשקל זה לעבוד על שליטה עצמית, ולהפסיק להישען על אוכל כדי להרגיש טוב עם עצמכם כאשר אתם מודכדכים.


3. השמנה כתוצאה מעודף גלוטן: לרוב הבעיה הזו מופיעה אצל נשים בגיל ההתבגרות, גיל היבלות או בעת תקופות בהם אין יציבות בהורמונים. חשוב מאוד להימנע מישיבות ארוכות, סיגריות ואלכוהו ותתחילו להתאמן עם משקולות.

4. השמנה הנגרמת מחילוף חומרים איטי: אנשים עם סוג הקיבה הזה מרגישים לעיתים נפוחים אחרי אכילת ארוחה. אלו שצורכים הרבה אלכוהול או שיש להם קושי בנשימה סובלים יותר מאחרים מהסיבה הזו. תפסיקו לעשן ותעברו לדיאטה שעשירה בפירות וירקות

5. השמנה הנוצרת מזרימת דם לא טובה: הבעיה הזו בדרך כלל עוברת בתורשה, אבל היא גם מופיעה לעיתים קרובות בעת ההריון ואצל אנשים שהרגליים מתנפחות להם לעיתים קרובות. הפתרון הוא פעילות ספורטיבית כמו להעלות מדרגות או ריצה.

6. השמנה כתוצאה מחוסר פעילות גופנית: זה סוג ההשמנה שמשפיעה על רוב האנשים בעולם המודרני, כשרוב האנשים עובדים מאחורי שולחן ויושבים לפחות 8 שעות ביום. כדי להילחם בהשמנה במצב זה, חשוב להקפיד על תוכנית פעילות ספורטיבית בו אתם מעפילים את כל גופכם לפחות 3 פעמים בשבוע.