בחרו צורה ואנחנו נגלה לכם את הדרך שבה המוח שלכם עובד

הדרך שבה אתם חושבים מגלה הרבה על הדרך שבה אתם עושים את הבחירות שלכם. לכן, הבחירות שלכם מגלות הרבה על תהליך המחשבה שלכם. בחרו תבנית ואנחנו נגלה את הדרך שבה אתם חושבים.

תבחרו צורה ואנחנו נגלה לכם איך המוח שלכם עובד


#1 ברור וחד

תבחרו צורה ואנחנו נגלה לכם איך המוח שלכם עובד


הדוגמה המוצגת לעיל היא תיאור ברור של רעיון פשוט שבו מימדים שונים מתחברים יחד כדי ליצור עיצוב פשוט. הוא מראה את הצדדים השונים של הצורה בבהירות ברורה וכל הזוויות נבדלות זו מזו.

אם זוהי הבחירה שלכם אז יש לכם מוח אשר נמשך אל הדברים הפשוטים אך המובחנים בחיים. המוח שלכם מיומן לפשט אפילו את הדפוסים המורכבים ביותר והוא מיומן למצוא דפוסים אשר ניתן לגבש בקלות. היכולת שלכם לפשט את הדפוסים הקשים ביותר עוזר לכם בפתרון בעיות ואתם הולכים לשורש הבעיה לפני שאתם מתחילים לפתור. המוח שלכם, אם כן, הוא מתוכנת להבין תחילה, אחר כך לפתור, ולאחר מכן להסיק מקסנות.

#2 מקושר

תבחרו צורה ואנחנו נגלה לכם איך המוח שלכם עובד

התבנית המוצגת לעיל מורכבת מקווים רבים, קצוות ופינות המורכבות זו מזו בצורה מורכבת על מנת ליצור תבנית מורכבת שאינה ניתנת לזיהוי. זוהי צורה אשר ייקח זמן לפתור אותה ומאמץ להבין אותה.

אם זו הצורה שבחרתם אז המוח שלכם מתוכנת לחפש את הסיבוכים המורכבים ביותר של הבעיות. אתם מסוג האנשים שלא הולכים לפי המראה החיצוני, אלא כאלה ששוקעים עמוק לתוך הבעיה. המוח שלכם נועד להבין את הגיוונים של הבעיה עוד לפני שהיא מתחילה ואתם בדרך כלל מגיעים לפתרונות מחושבים מאד. המוח שלכם, אם כן, הוא מאוד תפיסתי ומכוון להבנה מורכבת.


3. גס וישר

תבחרו צורה ואנחנו נגלה לכם איך המוח שלכם עובד

התבנית לעיל מורכבת מקווים ספורים, אבל הם יוצרים עיצוב ייחודי וכל אחד מהקצוות בולט באופן נועז. אין כל מורכבות הקשורה לתבנית, וניתן להבין אותה במבט חטוף.

אם זה העיצוב שבחרתם אז המוח שלכם נמשך לעבר הדברים הפשוטים אבל הנועזים שבחיים. אתם אנשים פתוחים, ישירים ואמיצים מטבעכם. המוח שלכם מעדיף שלא לעשות דברים מסובכים שלא לצורך, ואתם שומרים לעצמם את המחשבות שלכם ומערכות היחסים שלכם, חד וחלק. יש לכם, אם כך, מוח אשר משגשג מפשטות, והוא נמשך אל ההנאות שיוצאות מתוך היופי הפשוט של החיים.