תינוק נולד עם הבעות פנים זועפות שהופכות וויראליות

כשווינטר ג׳וזף הקטן נולדה, כל מי שראה אותה אמר, ״היא נראית כל כך כועסת״, מאחר והתינוקת הזו נולדה עם מבט זועף. אימא שלה, הולי ווליס, חשבה שאולי התינוקת חושבת לעצמה, ״נוח לי מאוד פה. אל תרימו אותי!״ אבל פניה הזועפות גרמו לאנשים לחייך, במיוחד לאימה, שעברה תקופה מפחיד בזמן ההיריון והלידה של ווינטר.

צוות האתר שלנו שמח לספר לכם את הסיפור אודות פקעת האושר הקטנה הזו עם הפנים הזועפות ואנחנו מקווים שהסיפור שלה ימרח חיוך על פניכם.


ההיריון עם ווינטר היה הפתעה נעימה

© moodsofwinter / instagram

הולי ווליס לא האמינה למראה עיניה כשראתה שבדיקת ההיריון שלה יצאה חיובית. זה בגלל שהיא עברה מספר ניתוחים בשנה האחרונה כדי להסיר חלק גדול מהרחם שלה אז לא ציפתה שתהרה בשלישית. כבר היו לה 2 בנים ממערכות יחבים קודמות אבל לבעלה לא היו ילדים, ולכן הייתה כה נרגשת עקב החדשות הללו. בכל מקרה, היא הוציאה 50$ נוספים על בדיקות היריון כדי לוודא, וכולן אישרו את התוצאה.


לרופאים היו חדשות רעות

© moodsofwinter / instagram

בהתחלה, הכל הלך די חלק וההיריון לא היה שונה מההריונות הקודמים שלה. עד שהיא הלכה לרופא כדי לעשות צילום אולטרה-סאונד, והרופא לא הצליח לזהות מי שפיר. זה היה מדאיג בגלל שזהו נוזל מגן המשמש ריפוד לעובר הגדל. ליבה של הולי צנח.


© moodsofwinter / instagram

היא אובחנה כלוקה במיעוט מי שפיר (מצב שבו אין מספיק מי שפיר ברחם בזמן היריון). באולטרה-סאונד השני, למרבה הקלה, הם הצליחו למצוא כיסי נוזלים והתינוק נראה בריא על הצג. נקבעה לה פגישה בבית החולים ביום שני שלאחר מכן. אך כשהתעוררה בבוקר יום ראשון, הרגישה שמשהו לא בסדר והובהלה לבית החולים.

הולי נכנסה למצב חירום בלתי צפוי

© moodsofwinter / instagram

הולי צדקה כשסמכה על האינסטינקטים האימהיים שלה מאחר והיה מדובר במקרה חירום. היא נאלצה לעבור מיד ניתוח קיסרי. ללא הזדמנות אפילו לשוחח עם בעלה, הולי הובהלה לחדר הניתוח ברגע שנחתמו המסמכים והוסברו לה הסיכונים הכרוכים בניתוח קיסרי. נסו לדמיין כמה מפוחדת היא בטח הייתה, מאחר וזו הייתה החוויה הראשונה שלה עם ליד מסוג זה.


לידתה של ווינטר היא בגדר נס

© moodsofwinter / instagram

בעוד בעלה ממתין בחוץ, כשאינו יודע שהיא עוברת ניתוח באותו זמן, הולי התפללה בשקט שהכל יהיה טוב. כנגד כל הסיכויים, ווינטר ג׳וזפין נולדה בשלום. היא הייתה קטנה מאוד עבור תינוקת שנולדה לאחר תאריך הלידה המצופה, אך הייתה בריאה. התינוקת הקשוחה בירכה את בני משפחתה עם מבע זועף כאילו כולם גרמו לה להרגיש שלא בנוח.


© moodsofwinter / instagram

תינוקות שנולדים עם כה מעט מי שפיר נמצאים בסיכון ללקות במוגבלות לאחר הלידה, אפילו אם הם עוברים פיזיותרפיה. יש תינוקות שאפילו לא שורדים בעוד שאחרים סובלים מאי התפתחות מספקת של הריאות. אבל ווינטר שרדה! היא קשוחה, ממש כמו הבעת הפנים שלה.

ווינטר שרדה וממשיכה לעשות לאנשים את היום

© moodsofwinter / instagram

הולי פרסמה את התמונות של ווינטר בפייסבוק כדי לקבל עצות לגבי אופן הצילום שלה מאחר והיא תמיד נראית כה זועפת. אנשים רבים היו אסירי תודה לראות את התמונות של ווינטר כי זה היה עושה להם את היום.


© moodsofwinter / instagram

התמונות שלה פורסמו גם באינסטגרם מאותן סיבות, אך הבעת הפנים הייחודית שלה הקשתה על המשימה. בכל אופן, התמונות של ווינטר ממשיכות לשמח אנשים, במיוחד בשל הבעת פניה המחוצפת.


© moodsofwinter / instagram

האם פגשתם תינוקות נוספים עם הבעת פנים כעוסה? שתפו את סיפורה של התינוקת ווינטר עם אנשים שצריכים לחייך ומיד!